Kapat

Ubex Coin Geleceği 2022 -Ubex Coin Analiz

Ubex Coin Geleceği 2022 -Ubex Coin Analiz,Ubex nedir,Ubex fiyat tahminleri 2022 ,Ubex yorum

 

Ubex bugünkü fiyatı ₺0,007298 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺7.476.359 TRY. UBEX / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Ubex son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #1706, piyasa değeri ₺24.129.188 TRY. Dolaşımdaki arz 3.306.258.739 UBEX coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

Ubex ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar BitForex, ProBit Global, Hotbit, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Ubex, kendisini sinir ağı teknolojileri tarafından yönlendirilen küresel bir merkezi olmayan programatik reklam alışverişi olarak tanımlıyor. Şirketlerin etkili bir şekilde reklam vermesini ve yayıncıların reklam alanlarını karlı bir şekilde tokenleştirmesini sağlamayı amaçlar. Misyonu, yüksek düzeyde karşılıklı güven ve maksimum verimlilik ile küresel bir reklam ekosistemi oluşturmaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları