Kapat

Facebook Metaverse Coin Geleceği 2022 – Facebook Metaverse FACEMETA Analiz

Facebook Metaverse Coin Geleceği 2022 – Facebook Metaverse FACEMETA Analiz,FACEMETA  nedir ,FACEMETA  fiyat tahminleri 2022 FACEMETA  analiz

 

Facebook Metaverse bugünkü fiyatı ₺2.22e-7 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺24.751.007 TRY. FACEMETA / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Facebook Metaverse son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #3130, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 1.000.000.000.000.000 FACEMETA coin.

Görevlerimiz, oyunda geçirilen süreyi artıracak bir tasarımda oyun içi unsurlardan oluşacak ve projeyi Twitter, Telegram gibi sosyal medya kanallarında günlük olarak yaygınlaştırmaya yönelik ekstra görevler içerecek. Bu sayede toplum, projemizi hem sahiplenmeye hem de gönüllü olarak yaygınlaştırmaya teşvik edilecektir.

Ayrıca kullanıcılar için haftalık olarak özel görevler eklenecek ve bu görevleri tamamlayanlar çekiliş yaparak ekstra Facemeta jetonları kazanmaya hak kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları