Kapat

PİTBULL TOKEN (PIT) GELECEĞİ 2022 – PİTBULL TOKEN ANALİZİ

PİTBULL TOKEN GELECEĞİ 2022-PİTBULL TOKEN ANALİZİ-PİTBULL TOKEN  FİYAT TAHMİNLERİ-PİTBULL TOKEN YORUMLARI

 

Pitbull bugünkü fiyatı ₺2.12e-8 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺15.643.944 TRY. PIT / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Pitbull son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #3169, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 100.000.000.000.000.000 PIT coin.

Pitbull ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar CoinTiger, IndoEx, ZT, BKEX, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Pitbull, oluşturulduktan sonra mülkiyetinden vazgeçilen ve topluluğa verilen, kendi kendine pay alan bir tokendir. Gücün bu ademi merkeziyetçiliği, Pitbull’un, günlük bazda, belirgin şekilde bağlı sahipler ve hızlı büyüme alan %100 topluluk odaklı bir proje olarak gelişmesine izin verdi. Yatırımcıların hem topluluk hem de gelişim açısından projeye entegre edildiği benzersiz bir sosyal deney haline geldi.

Binance Akıllı Zincir ağında 17 Mart 2021’de yayınlanan Pitbull projesi, başlangıcından bu yana topluluk içindeki gönüllüler tarafından tekrar tekrar oluşturuldu ve geliştirildi. Grafik tasarımcılar, yazarlar, web geliştiriciler, etkileyiciler, pazarlamacılar, veri analistleri, çevirmenler ve daha fazlası, Pitbull’un topluluk odaklı başarının ilham verici bir modeline dönüşmesine yardımcı olmak için yetenekleriyle katkıda bulundu.

Topluluğunun bu kadar kısa sürede bu kadar çok ilerleme kaydetmesiyle Pitbull, Sosyal Blok Zincirinin bu ilerici, heyecan verici çağında sağlam bir kilometre taşı olarak duruyor.

Tokenomik:

100.000.000.000.000.000 ilk toplam arz

Ücretlerden sürekli olarak büyüyen kara deliğe %50 yandı

Ticaret başına 500.000.000.000.000.000 maksimum Çukur sınırı

Kara delik dahil tüm sahiplere yeniden dağıtılan %2 ücret

Akıllı sözleşme ile likidite havuzuna eklenen ve sonsuza kadar kilitlenen satış işlemlerinde %2 ücret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları