Kapat

KİSHU İNU COİN (KİSHU) GELECEĞİ 2022- KİSHU INU ANALİZİ

KİSHU İNU GELECEĞİ 2022- KİSHU İNU ANALİZİ-KİSHU İNU FİYAT TAHMİNLERİ-KİSHU YORUMLARI

 

 

 

Kishu Inu bugünkü fiyatı ₺3.05e-8 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺161.761.434 TRY. KISHU / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Kishu Inu son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2834, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 100.000.000.000.000.000 KISHU coin.

Kishu Inu ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar OKEx, CoinTiger, Gate.io, ZT, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

“KISHU INU, gerçek amacı olan merkezi olmayan bir meme projesi olma hedefiyle Nisan 2021’de kuruldu.

KISHU’nun misyonu, popüler kripto para birimi kavramlarını ana akıma getirmektir. Daha eski, karşılaştırılabilir projelerden farklı olarak KISHU, sahiplerine katılım ödülleri, NFT’ler, merkezi olmayan borsalar ve daha fazlası gibi yeni nesil kavramları tanıtıyor.

Lansmanının ilk ayında, KISHU 2 milyar dolarlık piyasa değerini ve 100.000’den fazla sahibini aşarak tarih yazdı. Bu, kendi türünde bir proje için eşi görülmemiş bir kilometre taşıydı ve dünyanın projeye olan inancını kanıtladı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları