Kapat

YIELD App Coin Geleceği 2022 – YLD Coin Analiz

YIELD App Coin Geleceği 2022 – YLD Coin Analiz ,YIELD App fiyat tahminleri 2022 ,YIELD App yorumları 

 

YIELD App bugünkü fiyatı ₺4,78 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺2.889.443 TRY. YLD / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. YIELD App son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #615, piyasa değeri ₺665.265.254 TRY. Dolaşımdaki arz 139.243.220 YLD coin ve maksimum seviyede. 300.000.000 YLD coin.

YIELD App ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar KuCoin, Gate.io, ZT, BKEX, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

YIELD’in sezgisel uygulaması ve web platformu, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların uzun, karmaşık ve genellikle maliyetli bir öğrenme sürecinden geçmek zorunda kalmadan DeFi ürünlerinden yüksek getiri elde etmelerini sağlar. Bankacılık lisansı altında faaliyet gösteren YIELD, FinTech ve siber güvenlik alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ekip tarafından yönetilen sigortalı bir yatırım fonu sunmaktadır. Stratejisinin merkezinde, topluluk üyelerini ödüllendiren ve APY’lerini artırmalarına izin veren YLD belirteci var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları