Kapat

Tornado Cash TORN Geleceği 2022 -Tornado Cash Analizi

Tornado Cash TORN Geleceği 2022 -Tornado Cash Analizi,Tornado Cash  fiyat tahminleri 2022 ,Tornado Cash  yorumları 

 

Tornado Cash bugünkü fiyatı ₺537,55 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺544.723.894 TRY. TORN / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Tornado Cash son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #644, piyasa değeri ₺591.195.144 TRY. Dolaşımdaki arz 1.099.795 TORN coin ve maksimum seviyede. 10.000.000 TORN coin.

Tornado Cash ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, OKEx, Mandala Exchange, ZT, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Tornado Cash (TORN) Nedir?
Tornado Cash, Ethereum üzerine kurulu , merkezi olmayan , gözetimsiz bir gizlilik çözümüdür . Alıcı ve hedef adresler arasındaki zincir üstü bağlantıyı keserek işlem gizliliğini geliştirir. Tornado Cash, ETH ve ERC-20 mevduatlarını kabul eden akıllı bir sözleşme kullanır. Bu para yatırma işlemleri herhangi bir zincir üzerindeki adresten çekilebilir. Bir varlık yeni adres tarafından çekildiğinde, varlık gizliliğini sağlamak için para çekme işlemini mevduata bağlamanın bir yolu yoktur.

Bu proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için Tornado Cash’in derin dalışımıza göz atın .

Tornado Cash, gizliliği sağlamak için sıfır bilgi kanıtı (zk-SNARK) kullanır. Bir kullanıcı para çekmeye karar verdiğinde, kullanıcı akıllı sözleşmenin mevduat listesinden birine karşılık gelen bir sırra sahip olduğuna dair kanıt sağlamalıdır. zk-SNARK teknolojisi, kullanıcının tam olarak hangi depozitonun sırrına karşılık geldiğini açıklamasına gerek kalmadan bu kanıtın doğrulanmasını sağlar. Akıllı sözleşme daha sonra kanıtı kontrol eder ve yatırılan parayı çekme işlemi tarafından belirtilen adrese aktarır. Herhangi bir dış gözlemci, bu para çekme işleminin hangi para yatırma işlemine bağlı olduğunu belirleyemez. TORN, Tornado Cash’in yerel yönetim belirtecidir. Protokol yükseltmeleri ve düzeltmeleri için oy vermek için kullanılan sabit kaynaklı bir ERC-20 belirtecidir.

Dolaşımda Kaç TORN Token Var?
TORN yönetişim belirtecinin sabit toplam 10.000.000 kaynağı vardır. Tedarikin %5’i bir airdrop yoluyla önceki protokol kullanıcılarına, %10’u likidite madenciliği ödüllerine (1 yıl boyunca doğrusal olarak dağıtılır), %30 kurucu geliştiricilere ve erken destekçilere (1 yıllık bir uçurumla 3 yılda kilidi açılır) tahsis edilir ve Protokol hazinesine %55 (5 yılda lineer olarak açılır).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları