Kapat

Gifto GTO Coin Geleceği 2022 -Gifto Analiz

Gifto Coin Geleceği 2022 -Gifto Analiz ,Gifto  fiyat tahminleri 2022 ,Gifto  yorum

 

Gifto bugünkü fiyatı ₺0,887087 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺192.398.695 TRY. GTO / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Gifto son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #607, piyasa değeri ₺683.267.080 TRY. Dolaşımdaki arz 770.236.879 GTO coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

Gifto ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, OKEx, Mandala Exchange, ZT, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Gifto, 2017’de açıklanan ilk uygulama tokenlerinden biridir. Binance launchpad’de piyasaya sürüldükten sonra, kitlesel pazar kullanımı için en büyük kripto cüzdanı, en yüksek aktif kullanıcı blok zinciri oyunu ve diğer toplu tüketici uygulamaları dahil olmak üzere birçok yenilik yayınladı. Gifto Zinciri ve Cüzdan, teknoloji, operasyonlar, ortaklıklar ve topluluk genelinde küresel katkıda bulunanlar tarafından geliştirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları