Kapat

EFFORCE Coin Geleceği 2022 – WOZX Coin Analiz

EFFORCE Coin Geleceği 2022 – WOZX Coin Analiz,EFFORCE fiyat tahminleri 2022 ,EFFORCE yorumları 

EFFORCE bugünkü fiyatı ₺4,20 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺13.860.527 TRY. WOZX / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. EFFORCE son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #619, piyasa değeri ₺656.274.132 TRY. Dolaşımdaki arz 156.246.347 WOZX coin ve maksimum seviyede. 1.000.000.000 WOZX coin.

EFFORCE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Huobi Global, Gate.io, BKEX, Bithumb, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

EFFORCE (WOZX) Nedir?
EFFORCE (WOZX), enerji verimliliği platformu Efforce’un yerel kripto para birimi belirtecidir. Aralık 2020’de başlatılan proje ve token, bilgi işlem devi Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak’ın beynidir.

Efforce’un temel amacı, bugüne kadar finansman ve küresel erişimle ilgili sorunlar yaşayan enerji verimliliği endüstrisini demokratikleştirmektir.

WOZX jetonları, Efforce platformunda yaratılan enerji tasarruflarının herhangi bir katılımcı tarafından kullanılmak üzere tokenleştirildiği ortam olarak işlev görür.

Efforce’un Kurucuları Kimdir?
EFFORCE belirtecinin senedi adından da anlaşılacağı gibi, Efforce ile ilişkilendirilen ana kişilik, Apple’ı Steve Jobs ile birlikte kurmakla dünya çapında tanınan BT patronu Steve Wozniak’tır.

Wozniak, o zamanlar bile, Apple’ın daha küçük ve daha verimli makinelere odaklanmaya başlamasıyla birlikte, ana hedeflerinden birinin gelişmekte olan teknolojilerde enerji verimliliğini artırmak olduğunu belirtti.

Efforce, lansman sırasında ürünü “herkesin dünya çapındaki enerji verimliliği projelerine katılmasına ve finansal olarak faydalanmasına ve anlamlı bir çevresel değişim yaratmasına izin veren ilk merkezi olmayan platform” olarak tanımlayan resmi bir basın açıklamasıyla bu değerlere devam ediyor.

Şirketin diğer üç kurucu ortağı – Jacopo Visetti, Jacopo Vanetti ve Andrea Castiglione – enerji verimliliği endüstrisinde on yıldan fazla deneyime sahiptir.

Efforce’u Benzersiz Kılan Nedir?
Kurucu ortak Visetti’nin belirttiği gibi, Efforce’un temel iş önerisi, katılımcıların çevre tasarrufu sağlayan enerji verimliliği girişimlerini geliştirirken ve katkıda bulunurken para kazanmalarına izin vermektir.

Endüstri için bir tür pazar yeri olan Efforce, bu piyasa katılımcılarını bir araya getirmeyi ve mevcut enerji verimliliği ekosistemiyle ilgili sorunları çözmek için merkezi olmayan teknolojiyi kullanmayı hedefliyor.

Örneğin Blockchain , gerçek enerji tasarrufu başarılarını kaydetmek için kullanılacak ve bunlar daha sonra satış veya tüketim için megawatt saat cinsinden kredi olarak verilecektir.

Efforce ayrıca, platformu kullanırken çeşitli geliştirme ve finansman aşamalarında projelere rehberlik eden bir danışman olarak hareket eder.

WOZX belirteci, endüstriyi kriptografik teknoloji ve merkezi olmayan ödemelerle tanıştırmak için bir adım daha ileri gidiyor.

Uluslararası Enerji Ajansı’nın Verimli Dünya Senaryosu, enerji verimliliği sektörünün 2025 yılına kadar 580 milyar dolarlık yatırıma ulaşmasını gerektirdiğinden, talepteki büyüme neredeyse garanti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları