Kapat

Chrono.tech Coin Geleceği 2022 -Chrono.tech TIME Analiz

Chrono.tech Coin Geleceği 2022 -Chrono.tech TIME Analiz,Chrono.tech fiyat tahminleri 2022 ,

 

Chrono.tech bugünkü fiyatı ₺908,10 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺2.445.454 TRY. TIME / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Chrono.tech son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #620, piyasa değeri ₺644.856.186 TRY. Dolaşımdaki arz 710.112 TIME coin ve maksimum seviyede. 710.112 TIME coin.

Chrono.tech ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar KuCoin, HitBTC, PancakeSwap (V2), Uniswap (V2), ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Chronotech nedir? Chrono.tech, işe alma, İK ve ödeme süreçleri için blok zinciri tabanlı çözümler sunarak, küresel işgücü piyasasında işe erişim ve fon transferinin önündeki engelleri azaltır. Projenin hizmet paketi – ve yerel yönetim belirteci TIME – birden fazla blok zincirinde barındırılıyor ve eşler arası serbest çalışan bir pazar yeri olan LaborX.com’u, Plazma tabanlı bir kripto para birimi değişimi olan TimeX.io’yu; Avustralya doları destekli bir stabilcoin olan AUDT; ve bir kripto faturalama ve bordro çözümü olan PaymentX.

TIME belirteci TIME belirteci, Chrono.tech ekosisteminin yerel belirtecidir ve ürünlerinde kullanılabilir, örneğin premium hesap durumunu güvence altına almak ve ayrıca tüm hizmetlerden elde edilen gelirleri almak için TimeWarp.finance üzerinde TIME stake etmek için. Kasım 2020’de, orijinal TIME belirteci yeni ERC677 standardına yükseltildi ve diğer DeFi protokolleriyle entegre edilmesini sağlayarak daha düşük maliyetli işlemlere izin verdi ve başka avantajlar sağlarken tamamen ERC20 uyumlu kaldı. Yeni TIME 2.0 jeton sözleşmesi , projeyle ilgili güncel meta verileri de içeriyordu.

Chrono.tech ürünleri ve ekosistemi Chrono.tech, küresel işe alım ve istihdam piyasalarındaki bir dizi sorunu çözmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları