Kapat

VEROX VRX Coin Geleceği 2022 – VEROX Coin Analiz

VEROX Coin Geleceği 2022 – VEROX VRX  Coin Analiz , VEROX coin nedir

 

VEROX bugünkü fiyatı ₺3.260,12 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1.420.511 TRY. VRX / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. VEROX son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #4279, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 47.500 VRX coin.

VEROX ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar CoinTiger, Gate.io, Uniswap (V2), Hotbit, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

VEROX NEDİR?

Verox, hepsi bir arada kripto ve finansal ihtiyaçlar için şimdiye kadarki ilk dijital platformdur.

Kişiselleştirilmiş bir danışman, ürün analizcisi ve finansal içerik sağlayıcısıdır.

Verox, kullanıcının finansal ihtiyaçları ile en uygun, en uygun maliyetli finansal ürünler arasında kişiselleştirilmiş bir eşleşme oluşturmak için yapay zekayı kullanır.

Optimum alım satım/yatırım fırsatlarını bulmak için pazarları tarayarak ve devasa veri setlerini işleyerek seçilen herhangi bir jetonu analiz eder ve kripto, defi ve diğer pazarlarda gerçek zamanlı olarak en iyi yatırımları bulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları