Kapat

Tokenlon Network Token LON Coin Geleceği 2022

Tokenlon Network Token LON Coin Geleceği 2022 ,LON coin yorumu , LON coin gelecceği 2022 ,LON coin fiyat tahminleri 2022

 

Tokenlon Network Token bugünkü fiyatı ₺24,56 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺119.520.673 TRY. LON / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Tokenlon Network Token son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #502, piyasa değeri ₺1.094.538.377 TRY. Dolaşımdaki arz 44.559.094 LON coin ve maksimum seviyede. 200.000.000 LON coin.

Tokenlon Network Token ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar OKEx, ZBG, KuCoin, Gate.io, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Tokenlon Ağ Simgesi (LON) Nedir?
LON, ekosistem paydaşlarını hizalayan ve ekosistemin genişlemesini teşvik eden bir yardımcı program simgesidir.

LON’un Kurucuları Kimlerdir?
Tokenlon, Ethereum blok zinciri teknolojisine dayanan merkezi olmayan bir takas ve ödeme anlaşması protokolüdür. Şu anda, kitlelere güvenli, güvenilir ve sorunsuz bir ticaret deneyimi sağlamayı amaçlayan merkezi olmayan bir takas ve ödeme anlaşması protokolü olan Tokenlon DEX’e güç veriyor.

LON’u Benzersiz Yapan Nedir?
LON belirteçleri aşağıdaki iki ana kullanım durumuna sahiptir:

Ücret indirimi: Tokenlon şu anda çoğu işlem için standart %0,30 ücret almaktadır. LON tutarak, kullanıcılar tutulan jeton sayısına göre ilgili ücret indirimlerini alabilirler.

Yönetişim: LON, topluluğa Tokenlon’un yönetimine katılma hakkı verecektir. LON sahipleri, hazinenin kullanımını, ücret parametrelerini, geri alım parametrelerini, destekleyici varlıkları, ürün özelliklerini vb. belirleme gibi Tokenlon İyileştirme Önerisi (TIP) teklifleri ve oylama başlatarak Tokenlon’u iyileştirebilir.

Dolaşımda Kaç Tokenlon Ağ Simgesi (LON) Var?
Aralık 2020 itibariyle dolaşımda yaklaşık 110 milyon LON vardı. Maksimum arz 200 milyon LON olarak belirlendi.

Tokenlon Ağ Simgesi Nasıl Güvende Edilir?
Tokenlon’un tam akıllı sözleşme kodu ve LON jetonunun kendisi, zincir üzerinde doğrulanmış olarak bulunabilir. Kodu okumak için örneğin Etherscan kullanın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları