Kapat

StarTerra Coin Geleceği 2022 -StarTerra STT Analiz

StarTerra STT  Coin Geleceği 2022 -StarTerra Analiz, StarTerra yorumları ,StarTerra fiyatları 2022 

StarTerra bugünkü fiyatı ₺63,62 TRY, 24 saatlik işlem hacmi mevcut değil. STT / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. StarTerra son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #515, piyasa değeri ₺1.059.964.959 TRY. Dolaşımdaki arz 16.662.092 STT coin ve maksimum seviyede. 100.000.000 STT coin.

StarTerra, Terra Ekosistemi üzerine inşa edilmiş Play2Earn, oyunlaştırılmış NFT’ler ve çok varlıklı bahis özelliklerini içeren oyunlaştırılmış bir fırlatma panelidir.

StarTerra, katmanlar (“hizipler” olarak adlandırılır) arasında, üyelerinin gerekli minimum miktardan daha fazla $STT yerel jetonunu stake etmesine olanak tanıyan oyunlaştırılmış bir rekabet sistemi sunuyor. Oyuncuların faaliyetleri özel bir birim olan “StarTerra Energy” tarafından ölçülecek ve bu, daha az kararlı fraksiyon üyeleri üzerinden IDO jetonları satın almak için tahsis kazanma şanslarını etkileyecektir. Bu şekilde StarTerra, sadece katmanlar arasında değil, her birinin içinde de rekabeti getirmeyi amaçlıyor.

Oyuncuların faaliyetleri, $STT jetonunun stake edildiği, stake edildiği zaman gibi parametrelere göre özel bir oyunlaştırılmış lider panosunda görselleştirilecek, ancak aynı zamanda özel sosyal medya puanlaması da kullanılacak.

StarTerra’nın kullanıcılara gerçek bilgisayar oyunu hissi vermesi beklenen bir başka yol da oyunlaştırılmış NFT entegrasyonudur. Her Oyuncu, cüzdanını bağladıktan sonra kendine özgü takma adını ve avatarını seçerek “envanterim” bölümüne giderek envanterine özel NFT jetonları ekleyerek karakterini yükseltebilecek. Bu NFT’ler, Silahlar, Zırhlar, Yaratıklar veya Eserler içeren görünümler şeklinde gelecek. Ayrıca bir yardımcı programı temsil edecekler, bu da oyuncuların NFT’ler ekleyerek skor tablosu puanlarını artırabilecekleri ve aslında IDO jetonları satın almak için daha yüksek tahsis elde edebilecekleri anlamına geliyor.

Bu NFT satışlarından elde edilen gelir, play2earn özelliğinin finansmanına gidecek. Her gruptan en iyi skor tablosu oyuncuları ve tüm Whalecraft üyeleri, IDO’ya aktif katılımları için $UST stabilcoin kazanacak. Bu, oyuncuların bir IDO’ya katılarak yalnızca IDO projelerinin IDO tokenlerini satın almak için tahsisat kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda ABD doları ile sabitlenmiş merkezi olmayan stablecoin olan $UST cinsinden bir ödeme kazanacakları anlamına geliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları