Kapat

Santa Floki HOHOHO Coin Geleceği 2022 – Santa Floki Coin Analiz

Santa Floki HOHOHO Coin Geleceği 2022 – Santa Floki Coin Analiz

 

Santa Floki bugünkü fiyatı ₺6.51e-7 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺131.702 TRY. HOHOHO / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Santa Floki son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #5728, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 12.250.000.000.000 HOHOHO coin.

Santa Floki, bu tatil sezonunda iyi bir marka, topluluk ve amaç oluşturarak yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılamak isteyen bir BSC projesidir. İyilik yapmak isteyenlerin bir araya gelip daha az şanslı olanlara katkıda bulunmaları felsefesine dayanmaktadır. Pasif BUSD geliri yoluyla serveti paylaşmanın ve Save The Children gibi saygın hayır kurumlarına bağış yapmayı planlamanın ilkelerine inanır.

Bu projenin başlangıcı, BSC alanındaki çok deneyimli yatırımcıların ve proje sahiplerinin ortak aklıyla oldu. Birlikte, başarılı olan veya başarısız olan birçok projeyi gözden geçirdiler ve incelediler. Daha sonra, yalnızca gerçek değil, aynı zamanda özellikle olası yatırımcıların yararına yönelik bir şey yaratmanın önemine karar verdiler.

Bu projeyi kurarken ele almak istediğimiz temel sorun ifadeleri şunlardır:

Misyonu yalnızca finansal özgürlüğe ulaşmak değil, aynı zamanda ihtiyacı olanların yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı olmak olan bir topluluk nasıl bir araya getirilir?

İnsanların fonlarının güvende olduğunu ve ekibin değerini artırmak için çalıştığını bilerek geceleri güvenle uyuyabilmeleri için yatırımlarının güvenliğini nasıl sağlarız. BSC alanının zayıflatıcı itibarı, yatırımcılarının ve topluluğunun refahına öncelik vermeyen projelerle gölgeleniyor. İşte buna değinmek ve bir çözüm sunmak istiyoruz.

Bir numaralı sorun bildirimine yaklaşımımız, projenin büyüme ve başarılı olma konumunda olması için projeye faaliyetlerini sürdürme yeteneği veren etkili bir yapı geliştirmektir. Belirteçler, pazarlama sağlama ve günlük operasyonların maliyetlerini karşılama ihtiyacını destekler. Bu sütunları güvence altına alarak, yatırımcılarımızın hedefini gerçekleştirmeye yardımcı olmak için daha iyi bir konumdayız – kar elde etmek. Bu, yatırımcılarımıza her alış ve satış işleminin %4’ünü BUSD şeklinde ödüllendiren akıllı sözleşme ile sağlanır. BUSD ödülleri, bir yatırımcının toplam arzla ilgili olarak elinde tuttuğu SantaFloki jetonlarının miktarına göre hesaplanır. Ne kadar çok tutarlarsa, aldıkları ödüllerin payı o kadar büyük olur. Bu aynı zamanda bir yatırımcıyı BUSD ödüllerinden yararlanmak için SantaFloki’yi elinde tutmaya devam etmeye teşvik eder.

Sıradaki, yatırımcıların ihtiyaç duyduğu ve beklediği güvenliği sağlayan, uyguladığımız akıllı sözleşmenin etkinliğidir. İşlemler otomatik olarak uygulanacaktır ve yatırımcıların istedikleri zaman alıp satabilmelerini garanti edecek olan istikrarlı fiyat hareketleri için gereklidir.

Etkili Tokenomics ile Santa Floki, topluluğa, toplumun daha az ayrıcalıklı üyelerine hediyeler dağıtma ve bu tatil sezonunda gülümsemeler yaratma konusundaki tüm hedeflerini destekleyebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları