Kapat

Ravencoin RVN Coin Geleceği 2022 – Ravencoin Coin Analiz

Ravencoin RVN Coin Geleceği 2022 – Ravencoin Coin Analiz,Ravencoin  yorumu , Ravencoin  fiyat tahmini 2022 , Ravencoin  analizi 2022

 

Ravencoin bugünkü fiyatı ₺1,20 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺539.127.736 TRY. RVN / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Ravencoin son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #95, piyasa değeri ₺12.301.542.579 TRY. Dolaşımdaki arz 10.276.320.000 RVN coin ve maksimum seviyede. 21.000.000.000 RVN coin.

Ravencoin ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, OKEx, Mandala Exchange, Huobi Global, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Ravencoin (RVN) Nedir?
Ravencoin, kullanım durumuna göre özel blockchain oluşturmayı amaçlayan eşler arası (P2P) dijital bir ağ. Protokol, varlıkların bir taraftan diğerine devredilmesinin verimli şekilde gerçekleşmesi için tasarlanmış. Bitcoin kodunun çatallanmasıyla hayata geçen Ravencoin, 31 Ekim 2017 tarihinde duyuruldu ve 3 Ocak 2018’de madencilik için gerekli dosyalar paylaşıldı. Bu süreçte ön madencilik, ilk token arzı (ICO) veya masternode gibi seçenekler sunulmadı. Protokolün adı Game of Thrones isimli TV dizisinden geliyor.

Ravencoin Kurucusu Kim?
Ravencoin teknik makalesi Bruce Fenton, Tron Black ve Joel Weight tarafından yayımlandı.

Projeye başlamadan önce tecrübeli iş insanı ve geliştirici olarak tanınan kurucular, kripto para ekosisteminde yer alan çoğunluktan kendilerini sıyırmayı başarıyor.

Fenton, 2015’ten 2018’e kadar Bitcoin Foundation yönetici müdürü ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptığından kripto para ekosisteminde iyi tanınıyor. Kripto para alanına görmeden önce, 90’lı yıllarda Morgan Stanley’nin başkan yardımcısı ve 13 yıl da Atlantis Consulting’in genel müdürü olarak yatırım bankacılığında sağlam bir kariyer elde etti. Şu anda gizli bir FinTech girişimi olan Chainstone Labs’ın genel müdürü olarak çalışıyor.

Tron Black, önde gelen birçok yazılım şirketinde ana yazılım geliştiricisi ve CEO gibi görevleri üstlenerek 30 yılı aşkın deneyim elde etti. Verified Wallet, CoinCPA ve t0 dahil olmak üzere, 2013 yılından beri çeşitli kripto girişimlerinde çalışıyor. Şu anda, blockchain teknolojisiyle geliştirilen uygulamalara odaklanmış Overstock.com iştiraki olan Medici Ventures için çalışıyor.

Weight, online ticaret sitesi Overstock.com’un CTO’su konumunda. Daha önce, Medici Ventures bünyesinde COO ve CTO görevlerini yapmıştı. Deneyimli bir yazılım geliştiricisi olan isim, 1998 yılında, “dotcom” balonunun patladığı dönemde Utah Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra kariyerine başladı.

Ravencoin Neden Farklı?
Bitcoin kodundan çatallanarak ayrılan Ravencoin, selefinden dört önemli değişiklikle farklılaşıyor: Üretim programı değiştirildi (Blok başına 5.000 RVN ödül veriliyor), blok üretim süresi 1 dakikaya indirildi, maksimum 21 milyar token (BTC’den bin kat daha fazla) sınırı getirildi ve KAWPOW madencilik algoritmasıyla (eskiden X16R ve X16RV2 idi) ASIC donanımlarının neden olduğu madenciliğin merkezi hale gelmesi sorununun azaltılması amaçlandı.

Ravencoin, blockchain üzerindeki varlık transferleri ve alım satım sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Önceleri, eğer biri Bitcoin blockchain üzerinde varlık oluşturduysa, oluşturulan bu parayı başka biri takas ettiğinde yanlışlıkla imha edilebiliyordu.

RVN coin, ağın yerel para birimi olarak tasarlandı. Ravenchain üzerinde işlem gerçekleştirmek için belli bir token’ın yakılması gerekiyor. Varlıklar ağ üzerinde her şeyi temsil edebiliyor: altın veya fiziksel avro gibi gerçek dünyadaki değer saklama araçları, sanal ürün ve eşyalar, hisse senedi ve menkul kıymet gibi herhangi bir projenin payı, hava yolu mili veya bir profesyonelin saatlik ücreti gibi.

Ravencoin ağının gelecekte aktif olması planlanan sürümlerinde, entegre mesajlaşma ve oylama sistemlerinin de yer alması hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları