Kapat

Rarible Coin Geleceği 2022 – RARI Coin Analiz

Rarible Coin Geleceği 2022 – RARI Coin Analiz,Rarible nedir, Rarible coin yorumu ,Rarible fiyat tahmileri 2022

 

Rarible bugünkü fiyatı ₺203,35 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺92.415.506 TRY. RARI / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Rarible son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #500, piyasa değeri ₺1.096.650.701 TRY. Dolaşımdaki arz 5.392.880 RARI coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

Rarible ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Coinbase Exchange, Gate.io, HitBTC, ZT, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Rarible (RARI) Nedir?
Rarible, protokolle aktif olarak etkileşime giren kullanıcıları güçlendirmek için RARI belirtecini kullanan, yaratıcı merkezli bir NFT pazar yeri ve düzenleme platformudur.

Rarible platformundaki kullanıcılar, sanat eserleri, oyun öğeleri ve daha fazlası gibi benzersiz dijital öğeler için kolayca değiştirilemeyen belirteçler ( NFT’ler ) oluşturabilir. Platform, kullanıcılara sorunsuz ve kolay bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için farklı kategoriler kullanılarak filtrelenen ve sıralanan tam özellikli bir pazar yeri sunar.

Rarible pazarında herkes NFT oluşturabilir ve yayınlayabilir. RARI belirteci, aktif kullanıcıları ödüllendirmek ve protokolün yönetimine katılmak için kullanıldığı için platformun temel direğidir.

Rarible’ın Kurucuları Kimdir?
Rarible ekibi Moskova merkezlidir ve 2020’nin başlarında Alexei Falin ve Alexander Salnikov tarafından ortaklaşa kurulmuştur.

Alexei Falin, Rarible’ın CEO’su ve aynı zamanda çıkartmalar konusunda uzmanlaşmış bir bilgisayar yazılımı şirketi olan Sticker.Place’in kurucu ortağıdır. Falin, Güney Kaliforniya Üniversitesi’nden ve Moskova’daki Ekonomi Yüksek Okulu’ndan mezun oldu.

Alexander Salnikov, Zenome’nin kurucu ortağı ve bankasızlara araçlar sağlayan blok zinciri tabanlı bir proje olan Humaniq’in ICO Direktörüydü. Salnikov geçmişte beşten fazla başarılı şirket kurmuştur ve ürün yöneticisi olarak geniş deneyime sahiptir. Artık Rarible’ın ürün sorumlusu olarak çalışıyor.

Resmi Rarible LinkedIn sayfasına göre, Rarible ekibinin tamamı, çoğu sanatçı olan neredeyse bir düzine çalışandan oluşuyor.

Rarible’ı Benzersiz Yapan Nedir?
Rarible üzerinden dijital koleksiyon ve sanat için sadece bir pazar olmaktan öteye niyetinde blockchain teknoloji . Platform, NFT’lerle çok az deneyimi olan veya hiç deneyimi olmayanlar için erişilebilir olmasını sağlayan son derece basit bir süreçle NFT’ler oluşturmak veya “darp etmek” için kullanılır.

Bu, sanatçıların ve yaratıcıların dijital ürünlerini sıfır giriş engeli ile yaratmalarına ve satmalarına ve blok zinciri teknolojisinin sağladığı güvenlikten yararlanmaya devam etmelerine olanak tanır.

Rarible platformu ve protokolü, yönetişim tekliflerini oylamakla görevli RARI sahipleri tarafından yönetilen özerk bir ekosistemdir. Zamanla, Rarible tamamen merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) yapısına geçmeyi planlıyor .

Tüm NFT ekosistemi hala oldukça yeni, ancak Rarible, platformun büyümesini hızlandırmak için diğer iş stratejilerine ek olarak, kullanıcılar için ilk darphane işlemini (NFT oluşturma işlemi) sübvanse etmek için gelirin bir kısmını kullanmayı hedefliyor.

Rarible protokolü, zorlu lisanslama ve evrak gereksinimleri gibi fikri mülkiyet piyasasının karşılaştığı sınırlamalara bir çözümdür. Bunun yerine NFT’ler, herkesin yalnızca birkaç tıklamayla erişebileceği, kolayca erişilebilen bir alternatifi temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları