Kapat

Oasis Network ROSE Coin Geleceği 2022 – ROSE Coin Analiz

Oasis Network ROSE Coin Geleceği 2022 – ROSE Coin Analiz,Oasis Network nedir, Oasis Network yorumu ,Oasis Network fiyat tahminleri 2022

 

Oasis Network bugünkü fiyatı ₺3,40 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1.287.555.963 TRY. ROSE / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Oasis Network son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #98, piyasa değeri ₺11.893.074.360 TRY. Dolaşımdaki arz 3.493.014.306 ROSE coin ve maksimum seviyede. 10.000.000.000 ROSE coin.

Oasis Network ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Mandala Exchange, CoinTiger, KuCoin, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Oasis Ağı  Nedir?
Oasis Network (ROSE), Cosmos SDK’yı kullanan açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için oluşturulmuş gizlilik odaklı bir katman 1 blok zinciridir . Bu, Oasis’in Inter Blockchain İletişim Protokolü başlatıldığında Cosmos (ATOM) etkin blok zincirinin ekosistemiyle etkileşime girmesine izin verecek . Oasis, veri gizliliğini ve kullanıcı gizliliğini destekleyen kullanım durumlarına öncelik verir ve özel, ölçeklenebilir DeFi’yi güçlendirmeyi ve onu tüccarların ötesinde kitle pazarına genişletmeyi amaçlar . Oasis, yüksek verim elde eder ve sözleşme anlaşmasını ve fikir birliğini ayırarak güvenli bir mimariye sahiptir.katmanlar. Katmanların bu şekilde ayrılması, blok zincirinin çoklu, özelleştirilebilir çalışma zamanlarını (ParaTimes) desteklemesini sağlar. Mimarisinde Avalanche veya Polkadot yapısına benzer, tek bir ekosistemde birkaç farklı blok zincirini birbirine bağlar.

Şimdi Oasis canlı gitmiş olduğunu mainnet , geleceğe yönelik yol haritasının bir Ethereum Virtual Machine (EVM) adanmış uyumlu bir ParaTime başlatıldığını özellikleri Defi , bir fırlatma merkezi olmayan değişimini (DEX) ve borç verme protokolü daha Defi ParaTime üzerinde ve Onboarding buna uygulamalar.

Oasis Network’ün Kurucuları Kimdir?
Oasis Network (ROSE), Dawn Song tarafından kuruldu ve bir kadın tarafından kurulan bir blockchain şirketinin ne yazık ki nadir bir örneğidir. Dawn Song, Berkeley’deki California Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nde profesördür ve özellikle kriptografi, blok zinciri ve makine öğrenimi gibi alanlarda güvenlik ve gizlilik teknolojilerini araştırmak ve geliştirmek için önemli ölçüde zaman harcamıştır. O gelmiştir kazandı “Kamu Karşı AI Oluşturulan Sahteler Koruma” daki rolüyle bir Amazon Web Hizmetleri Makine Öğrenmesi Araştırma Ödülü ve Ensighta Güvenlik ve Menlo Güvenliği gibi yüksek büyüme güvenlik şirketlerine üst düzey görevlerde bulundu. Ayrıca ağ, Andreessen Horowitz, Accel, Binance Labs ve diğerleri gibi birkaç yüksek profilli VC firması ve yatırımcısı tarafından desteklenmektedir.

Oasis Network’ü Benzersiz Kılan Nedir?
Oasis Network (ROSE), yüksek düzeyde ölçeklenebilirliği, düşük gaz ücretlerini ve jetondan para kazanmayı desteklemek için oluşturulmuştur. Ayrıca, hassas verilerin DeFi içinde kullanımını kolaylaştırmak için gizlilik özelliklerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Konsensüs ve yürütmenin ayrılmasıyla ölçeklenebilirlik sağlar, böylece birden fazla ParaTimes’ın işlemleri paralel olarak işlemesine izin verir ve daha basit işlemlerin daha karmaşık olanları yavaşlatmasını önler. Sonuç olarak, Oasis’te gaz savaşı yok. ParaTime katmanı (yürütme katmanı) tamamen merkezi olmadığı için, geliştiricinin ihtiyaçlarına bağlı olarak açık veya kapalı olabilen herkes kendi ParaTime’ını geliştirebilir ve oluşturabilir. Oasis, bu karmaşık çözümün parçalamadan daha verimli olduğunu iddia ediyorve parachains , çünkü aynı güvenlik seviyesi için daha küçük bir çoğaltma faktörü gerektirir.

Ayrıca, ağ, gizli bilgi işlem teknolojisi için geniş bir desteğe sahiptir. Oasis Eth/WASI Runtime, işlenirken verileri gizli tutmak için güvenli yerleşimler kullanan gizli bir ParaTime’ın açık kaynaklı bir örneğidir. Ağın zaten birkaç ilginç kullanım durumu var. Örneğin Binance , borsaların tehdit istihbarat verilerini paylaşmasına izin veren bir CryptoSafe İttifakı kuruyor . Oasis’in gizli bilgi işlem teknolojisi sayesinde, veri alışverişi karşılaştırılırken bile gizli tutulur. BMW, dahili sistemlerinde farklı gizlilik uygulamalarını test ediyor ve erişimleri Oasis tarafından işletilen bir defterde depoluyor .

 

Dolaşımda Kaç Oasis Network (ROSE) Coin Var?

Oasis Network ROSE’nin mevcut arzı, toplam 10 milyar ROSE arzı ile 1.5 milyar jetondur. Token dağılımı aşağıdaki gibidir:

%23,5 – bahis ödülleri
%23 – destekçiler
%5 – stratejik ortaklar ve yedek
%18,5 – topluluk ve ekosistem
%10 – vakıf bağışı
%20 – ana katkıda bulunanlar
2300000000 simgeleri otomatik olarak ödenir esnetme on yılda ağ güvenliğinin stakers ve delege için ödülleri. ROSE, Uzlaşma Katmanında işlem ücretleri, stake ve delegasyon için kullanılır. Kullanıcılar, ROSE’u stake ederek Oasis blok zincirini güvence altına alabilir ve %20’ye kadar APY ödülü kazanabilir.

Oasis Ağı Nasıl Güvenlidir?
Oasis Ağı’nda düğümlerin , gizli bir ParaTime’da akıllı sözleşme yürütmesi için varsayımsal bir kara kutu görevi gören TEE (Güvenilir Yürütme Ortamı) adı verilen bir tür güvenli bilgi işlem teknolojisi kullanması gerekir . Şifrelenen veriler akıllı sözleşme ile birlikte kara kutuya girer, verilerin şifresi çözülür, akıllı sözleşme tarafından işlenir ve ardından TEE’den gönderilmeden önce şifrelenir. Bu süreç, verilerin gizli kalmasını ve düğüm operatörüne veya uygulama geliştiricisine asla sızdırılmamasını sağlar.

Konsensüs katmanı, bağımsız düğümler tarafından işletilen merkezi olmayan bir doğrulayıcı düğüm kümesine sahip, hisse kanıtı (Pos) ile güvenli bir blok zinciridir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları