Kapat

Multiverse Capital MVC Coin Geleceği 2022 – Multiverse Capital Analiz

Multiverse Capital MVC Coin Geleceği 2022 – Multiverse Capital Analiz

Multiverse Capital MVC Coin Geleceği 2022 – Multiverse Capital Analiz Multiverse Capital yorumu

 

Multiverse Capital bugünkü fiyatı ₺0,000280 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺2.672.068 TRY. MVC / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Multiverse Capital son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #3906, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 1.000.000.000.000 MVC coin.

1 Aralık 2021’de piyasaya sürülen Multiverse Capital, çok zincirli bir tarım deflasyon belirtecidir. Her satın almanın %10’u mevcut sahiplere gider. Her satışın %10’u çok zincirli tarım ve büyük pazarlama için kullanılmak üzere hazine fonuna gidiyor. Yatırımcılar BSC’de $MVC, çoklu zincirlerde MVC çiftliği satın alır ve karları $MVC sahiplerine iade eder.

$MVC deflasyonisttir ve Buyback & Burn to Likidite Fonu tarafından desteklenen fiyat tabanına sahiptir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları