Kapat

MetaVPad METAV Coin Geleceği 2022 -MetaVPad Coin Analiz

MetaVPad METAV Coin Geleceği 2022 -MetaVPad Coin Analiz, 

 

MetaVPad bugünkü fiyatı ₺5,07 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺818.981.538 TRY. METAV / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. MetaVPad son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2798, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 5.000.000.000 METAV coin.

MetaVPad ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar PancakeSwap (V2), Uniswap (V2), Wagyuswap, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Bu proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için MetaVPad’in derin dalışına göz atın .

MetaVPad, Metaverse’in altyapısını ve ilk öncülerini oluşturacak projelere katılmanızı sağlar. MVPad jetonunu anahtarınız olarak düşünebilirsiniz. Jetonlarınızı stake ederek, jeton lansmanlarına ilk erişim, cömert stake ödülleri ve türünün ilk örneği bir Metaverse stakedrop’a potansiyel erişim dahil olmak üzere bir katmanın ve getirdiği tüm avantajların kilidini açacaksınız – size ÜCRETSİZ bir tahsisat en seçkin projelerde en uygun fiyatlara. Seviyeniz ne kadar yüksek olursa, erişiminiz o kadar iyi olur ve Metaverse’in kalbine o kadar yaklaşırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları