Kapat

METAVERSE FACE MEFA Coin Analiiz – METAVERSE FACE Coin geleceği 2022

METAVERSE FACE MEFA Coin Analiiz – METAVERSE FACE Coin geleceği 2022,METAVERSE FACE  fiyat tahmini ,METAVERSE FACE  ne kadar

METAVERSE FACE bugünkü fiyatı ₺0,003520 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺13.321.972 TRY. MEFA / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. METAVERSE FACE son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #3228, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 10.000.000.000 MEFA coin.

Metaverse için Face Nft sağlayan merkezi olmayan blok zinciri platformu. Yeni bir sanal dünya yaratılıyor. Metaface, size her biri farklı özelliklere sahip sanal dünya karakter yüz NFT’leri sağlamayı amaçlamaktadır. Dilerseniz kendi yüzünüzü karakter olarak tasarlatabilirsiniz. Pek çok oyun ve sanal gerçeklik platformu ile ortaklık yapmak amacı ile bir üst pazar oluşturmayı hedefliyoruz. Takım KYC yapıldı, Denetim doğrulandı. Pinksale’de likidite kilitlendi. Sitemizde gördüğünüz karakterlerin hiçbiri aslında yaşamamıştır. MEFA, topluluk odaklı bir projedir. NFT dünyasının en büyük sorunlarından biri yeni şeyler üretmektir. Bir karakter yaratıyorsunuz ve ardından sadece bir arka plan rengi, bir şapka, bir kıyafet ekliyorsunuz ve aynı şeyin klonlarını üretmek için rengi değiştiriyorsunuz. Bu çok basit. Roblox karakterleri bile onlarca nft’den daha güzel.
Metaverse gezegeni inşa ediliyor. İnsanlar yüzleri kullanmak isteyecekler. İnsanlar farklı karakterler kullanmak isteyecekler. Yeni bir karakter yaratmak bile zor olsa da parmak izi ile aynı zorlukta bir yüz üretiyoruz. Pinksale platformunda KYC yaparak topluluğa güven vermek istedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları