Kapat

Londex LDX Coin Geleceği 2022 – Londex Coin Analiz

Londex LDX Coin Geleceği 2022 – Londex Coin Analiz

 

Londex bugünkü fiyatı ₺0,000295 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1.283.554 TRY. LDX / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Londex son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #4338, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 2.000.000.000.000 LDX coin.

LONDEX (LDX), Binance Akıllı Zincirinde güven, şeffaflık ve bütünlüğe öncülük eden devrim niteliğinde bir ödül simgesidir. Tüm kripto yatırımcıları için LDX Token’a eşlik edecek LONDEX adlı geniş bir yardımcı platform sunduk.

LONDEX, 21 Ağustos’ta Ethereum London Hard Fork yükseltmesine takdirle başlatıldı ve başlangıçta babyLONDON olarak piyasaya sürüldü. Başarılı ve organik büyümenin ardından proje yeniden markalandı ve LONDEX platform planlarında büyük güncellemeler yapıldı. LDX sahipleri, pasif gelir olarak değişken %6 otomatik talep Ethereum yansımalarıyla ödüllendirilir.

LONDEX platformu, BSC ve genel olarak kripto yatırımcıları için geniş bir fayda sağlayacaktır. Bir kripto üniversitesi, sözleşme tarama, cüzdan haritalama ve dünyanın ilk dolandırıcılığa karşı koruma AI, bir dizi özellik, oyun paketi, NFT para basma ve pazar yeri, vergi ve muhasebe araçları, Londex LP ile güvenli bir dex, bir satış öncesi başlatma paneli ile ticaret ve grafik oluşturma ve daha fazlası. Ek olarak, tüm reklamlardan ve diğer özelliklerden elde edilen önemli gelirler, LDX jetonunu doğrudan besleyerek, tutarlı satın alma baskısı ve jetonların günlük olarak yakılmasını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları