Kapat

Knit Finance KFT Coin Geleceği 2022 – Knit Finance Coin Analiz

Knit Finance Coin Geleceği 2022 – Knit Finance Coin Analiz 

 

Knit Finance bugünkü fiyatı ₺2,67 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺2.924.340 TRY. KFT / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Knit Finance son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #1874, piyasa değeri ₺13.091.558 TRY. Dolaşımdaki arz 4.900.000 KFT coin ve maksimum seviyede. 100.000.000 KFT coin.

Knit Finance ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, ZT, PancakeSwap (V2), ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Farklı biçimlerin uyumsuzluğu nedeniyle, blok zincirler kendi kullanıcıları, dApp’leri ve varlıkları ile izole adalar oluşturur, bu da varlıkları veya verileri bir zincirden diğerine taşımayı çok zorlaştırır.

Knit Finance, varlıklar için zincirler arası sarmalayıcılar oluşturmaya yönelik benzersiz bir merkezi olmayan protokoldür. Knit Finance ile kullanıcılar, 1:1 eşdeğer değerde ve ticaret, getiri için stake etme, ödünç verme ve marj ticareti için birden fazla zincirde mevcut olan sigortalı saklama ve darphane varlıklarına para yatırabilir. KNIT’e yatırılan varlıklar sigortalı bir gözetim altında tutulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları