Kapat

Kava Lend HARD Coin Geleceği 2022 -Kava Lend Analiz

Kava Lend Coin Geleceği 2022 -Kava Lend Analiz ,Kava Lend coin fiyat tahminleri 2022 , Kava Lend yorum ,Kava Lend analiz 

 

Kava Lend bugünkü fiyatı ₺10,48 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺112.004.046 TRY. HARD / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Kava Lend son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #527, piyasa değeri ₺987.212.443 TRY. Dolaşımdaki arz 94.166.667 HARD coin ve maksimum seviyede. 200.000.000 HARD coin.

Kava Lend ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Mandala Exchange, KuCoin, Gate.io, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Kava Ödünç Nedir?
Kava Lend, Kava Platformu üzerine inşa edilmiş ve zincirler arası varlıkların ödünç verilmesini ve ödünç alınmasını sağlayan merkezi olmayan bir para piyasasıdır. Kava Lend, BTC, XRP, BNB, BUSD ve USDX için arz yönlü mevduatları destekler. Platform, desteklenen varlıklar için aşırı teminatlı borçlanmaya izin verecektir.

HARD Simgesi
HARD belirteci, Kava Lend’in yerel yönetim belirtecidir. Ödül olarak dağıtılan tüm HARD jetonları akıllı bir sözleşme ile kilitlenir. HARD jetonlarını daha uzun hak etme programları ile talep eden kullanıcılar daha fazla jeton alacaktır. Belirteç kullanımı için kesin seçenekler, yönetim oylamasına tabidir.

HARD belirteci aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir: * Likidite madenciliği ödülleri: HARD belirteci, desteklenen varlıkları yatıran ve/veya ödünç alan kullanıcılara verilir. * Yönetim oylaması: HARD token sahipleri, yönetişim oylaması yoluyla Kava Lend’in gelişimine katılabilir ve bu süreçte HARD ödülleri kazanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları