Kapat

inSure DeFi SURE Coin Geleceği 2022 – inSure DeFi Coin Analiz

inSure DeFi SURE Coin Geleceği 2022 – inSure DeFi Coin Analiz

 

inSure DeFi bugünkü fiyatı ₺0,150631 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺33.598.234 TRY. SURE / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. inSure DeFi son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #265, piyasa değeri ₺4.035.405.772 TRY. Dolaşımdaki arz 26.790.063.175 SURE coin ve maksimum seviyede. 88.000.000.000 SURE coin.

inSure DeFi ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Coinsbit, PancakeSwap (V2), QuickSwap, VinDAX, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

inSure DeFi , kullanıcıların fiat ve diğer kripto para birimleri ile SURE jetonları satın alarak kripto portföylerini sigortalayabilecekleri, topluluk tabanlı bir kripto varlık sigorta ekosistemidir. inSure, Chainlink’ten yararlanan bir Dinamik Fiyatlandırma Modeli tarafından belirlenen sigorta primleriyle kripto mülkiyet risklerini bir likidite havuzu arasında dağıtmak için tasarlanmıştır. Herhangi bir zamanda riskleri desteklemek için gereken sermaye, SURE jetonlarının piyasa fiyatlandırmasının yanı sıra kripto portföylerinin sigortası için topluluk talebine dayanır. Tüm sigorta taleplerini özenle işlemek için inSure DAO adı verilen merkezi olmayan bir destek sistemi de kullanılır; burada seçmenler herhangi bir sahte talebin işaretlendiğinden ve yalnızca geçerli taleplerin karşılandığından emin olur.

inSure DeFi, kripto portföylerini dolandırıcılıklardan, borsa kapanışlarından ve büyük devalüasyonlardan korumak için binlerce topluluk üyesi tarafından güvenilen bir Merkezi Olmayan Sigorta Ekosistemidir . inSure DeFi, Crypto & DeFi portföylerini stabilize etmek ve güvenceye almak için kripto alanı için sigorta çözümleri sunar.

inSure’un Rekabet Avantajı

İyi bir sigorta platformu oluşturmada kilit faktör, fonların kullanımı ve potansiyel tazminat taleplerini ödemek için yeterli prim dalgalanmalarının olup olmadığı gibi finansal bilgilerin sağlığıdır. Blok zinciri dağıtılmış bir defter olduğundan, her düğüm verinin aynı kopyasına sahiptir. Veriler değiştiğinde, her sigortalı, senkronize ve güncel verileri görebilir ve her bir fonun işleyişini açık ve şeffaf hale getirir. Bu nedenle, web sitesinin ana sayfasında ilgili bilgileri ifşa etmek ve risk faktörleri, minimum sermaye gereksinimleri, token fiyatlarına ilişkin geçmiş veriler, talep değerlendirmesinin bir özeti gibi her üç ayda bir doğru bir gerçek zamanlı finansal durum sağlamak için özel bir modül olacaktır. , ve kilitli ve işlem gören belirteçlerin sayısı.

Ekonomik Model – Nasıl Çalışır?

inSure’un Crypto sigortası şunlara dayanmaktadır:

I. Dinamik Fiyatlandırma Modeli , arz ve talep yoluyla doğru piyasa fiyatını bulmak için;

II. Sermaye Modeli , herhangi bir zamanda riskleri desteklemek için gereken sermayeyi güvence altına almak için;

III. inSure DAO oylama mekanizması , her talebin izinsiz ve şeffaf bir şekilde ele alındığından emin olmak için.

Sermaye Modeli

Sigorta, yüksek oranda kaldıraçlı bir sektördür; bu nedenle, sigorta sermayesi modelinin birincil kaygısı, en son EIOPA’nın Solvency II çerçevesindeki %99,9 gibi bazı keyfi ve yüksek güven seviyelerinde risk havuzunun ödeme gücünü garanti altına almak için gereken sermayeyi hesaplamaktır.

Sermaye Modeli, fonun tutması gereken minimum sermayeyi hesaplamak için kullanılır ve aşağıdakileri belirlemek için kullanılır:

I. Sermaye Havuzunda kilitli sermaye

II. Staking aşamasında kullanılan stake gücü.

Artı Havuzu
Fazlalık havuzu, bir sigorta primi ödendiğinde tahakkuk edecektir. Primin %40’ı fazlalık havuzuna eklenecektir. Sözleşmenin sona ermesine kadar %10’luk bir pay daha ayrılacaktır. Talep yoksa fazlalık havuzuna eklenecektir. Fazlalık havuzu zamanla büyüyecek ve ilk önce sigorta taleplerini karşılamak için kullanılacaktır. Fazlalık havuzu tüm alacakları karşılayamadığında, kalan kısmı ödemek için sermaye havuzu kullanılacaktır. Fazlalık havuzu yeterince büyüdüğünde, SURE sahipleri, inSure Staked Pool’un artışını daha iyi teşvik etmek için SURE’a yatırılan SURE’den % alacaklardır.

inSure sahipleri, inSure planlarının sağladığı sigortaya ek olarak farklı DEX’lerde pay alabilir ve her işlemden yüzde kazanabilir.

İlk aşamada dolandırıcılık, devalüasyon ve çalıntı fon risklerine odaklanacağız. Topluluğun oylamasında token sahiplerine daha yüksek getiri sağlamak için daha az ilişkili iş tanıtılacak.

Topluluk tarafından yönetilir
Normal şartlar altında inSure üzerindeki tüm işlemler akıllı sözleşmeler ile tamamlanabilir. Ancak gerçekte, kullanıcıların çıkarlarını dikkate almak, ademi merkeziyetçilik etkilerine daha iyi ulaşmak ve sürecin daha şeffaf olmasını sağlamak için belirli olayların kararları topluluğun oy vermesini gerektirecektir. Bu nedenle platform, bu tür kararları kolaylaştırmak ve aşırı durumları yönetmek için bir inSure DAO organizasyonu kuracaktır. inSure DAO’nun fon havuzunun gözetimine sahip olmadığı ve belirli bir kişiye fon sağlayamayacağı belirtilmelidir. Her komite üyesi herhangi bir zamanda oylama ile değiştirilebilir.

inSure DAO, sürdürülebilirlik (toplam finansman havuzunun sürdürülebilirliğini sağlayarak topluluk üyelerinin çıkarlarını sağlayan) ve büyümenin (sürdürülebilir prim artışlarını ve inSure DAO üyelik büyümesini teşvik eden) iki temel ilkesine uygun olarak çalışacaktır. inSure DAO organizasyonunun üyeleri arasında sigorta, ortak yönetişim ve blok zinciri geliştirme konularında özel uzmanlığa sahip birkaç kişi bulunmaktadır. Komite üyelerinin sahip olduğu bazı yetkiler şunlardır:

I. Otomatik olarak dağıtılamayan belirli kodu uygulamak için fikir birliğine varmak;

II. SURE belirteçlerini yakarak inSure ekosistemindeki kötü aktörleri (kötü niyetli iddialar, yanlış iddialar vb.) cezalandırmak.

III. Özel koşullar altında acil askıya alma uygulama yetkisi.

inSure DAO üyeleri, inSure ekosisteminin yararına ilgili teklifleri müzakere edebilir ve önerebilir. Oylama teklifleri, açık oylama seçeneklerini ve inSure DAO’nun tavsiyelerini içermelidir. Daha sonra her topluluk üyesine oy kullanması için bir süre verilir ve çoğunluk kararı ile sonuç uygulanır. Herhangi bir inSure sahibi, inSure DAO üyesi olabilir.

Google Cloud Platform (AutoML ve Cloud Inference) kullanılarak Çalınan Fonların ve Dolandırıcılık Olaylarının Otomatik Hak Talebi İşleme için Gelecekteki Entegrasyon
Chainlink’in Geçmiş Fiyat Verilerini kullanmaya ek olarak inSure DeFI, Chainlink ve Google Cloud AI’ı birleştiren karma bir zincir içi/zincir dışı uygulama üzerinde çalışıyor. Bu, inSure’un Google AutoML kullanarak sigortalanabilir olaylarla (ör. çalıntı fonlar ve dolandırıcılıklar) ilgili zincir içi verileri işlemesine ve ardından çıkışlarını Chainlink kullanarak zincir üzerinde iletmesine olanak tanır.

Chainlink’in herhangi bir harici API ile bağlantı kurma yeteneği, GET çağrılarının verileri/sonuçları işlemeden almasına ve bunları doğrudan akıllı sözleşmelere teslim etmesine olanak tanır. inSure DeFi, blok zincirindeki herkese açık bilgi ve verileri işlemek için Google Cloud Platform’un ML hizmetlerinden (AutoML ve Cloud Inference API gibi) yararlanmak için bu benzersiz Chainlink özelliğini kullanacak ve bu kararları Chainlink oracles aracılığıyla akıllı sözleşmeye aktararak otomatik bir sigorta taleplerinin yerine getirilmesi.

Çeşitli Oracle çözümlerini inceledikten sonra, zaman içinde test edilmiş güvenliği ve herhangi bir zincir dışı API’yi çağırma esnekliği nedeniyle Chainlink’i kullanmayı seçtik. Blockchain endüstrisinde en yaygın kullanılan oracle çözümü olan Chainlink, Aave, Synthetix ve daha fazlası gibi önde gelen projeler de dahil olmak üzere DeFi genelinde 10 milyar doların üzerinde zincir değeri sağlıyor. Ağı, yüksek oranda erişilebilir, doğru ve kurcalamaya dayanıklı veri beslemeleri sağlamak için merkezi olmayan oracle ağlarında bir araya getirilen önde gelen blok zinciri DevOps tarafından işletilen geniş bir güvenli düğüm operatörü koleksiyonu tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, inSure tarafından kullanılan geçmiş fiyat verileri, yüksek düzeyde doğruluk sağlamak için tüm ilgili CEX’ler ve DEX’lerden toplanan, hacme göre düzeltilmiş küresel fiyatlardan oluşur.

inSure, yüksek kaliteli verilerini ve zincir dışı Büyük Veri depolarına bağlanma yeteneğini birleştirerek, çeşitli kripto portföy risklerini kapsayan daha sağlam ve rafine sigorta ürünleri oluşturabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları