Kapat

GNY Coin Geleceği 2022 -GNY Analiz

GNY Coin Geleceği 2022 -GNY Analiz,GNY coin fiiyat tahminleri 2022 , GNY coin yorum

 

GNY bugünkü fiyatı ₺3,63 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺589.659 TRY. GNY / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. GNY son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #603, piyasa değeri ₺698.858.060 TRY. Dolaşımdaki arz 192.376.657 GNY coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

GNY ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Uniswap (V2), Sushiswap, Bittrex, EXMO, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

GNY, kendisini blok zinciri için kanıtlanmış bir makine öğrenimi tahmin platformu olarak tanımlıyor. GNY’nin, sürekli olarak davranışa uyum sağlayan tekrarlanabilir kalıpları ve öğrenme bileşenlerini belirlediği bildiriliyor. GNY, bir kullanıcının davranışını tahmin edebildiğini, böylece istenen eylemleri yönlendiren bağlamsal olarak alakalı mesajlarla hedeflenebildiklerini iddia ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları