Kapat

French Connection Finance FCF Coin Analizi 2022

French Connection Finance FCF Coin Analizi 2022,French Connection Finance FCF Coin Geleceği 2022

 

French Connection Finance bugünkü fiyatı ₺0,002743 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺2.179.644 TRY. FCF / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. French Connection Finance son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #4013, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 100.000.000.000 FCF coin.

French Connection Finance ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar PancakeSwap (V2), LBank, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

French Connection Finance (FCF), Binance Akıllı Zincir ağında çalışan bir kripto para birimidir. FCF, dünyanın ilk kredi kartı ve kripto para ödeme ağ geçidini geliştiriyor. Bu, herkesin e-ticaret, metaverse veya cep telefonu uygulamalarında kripto para biriminde bir ürün veya hizmet satın almasına izin verecektir!

$FCF jetonlarına yatırım yaparak, jetonu elinizde tutarak pasif bir gelir elde edeceksiniz. Bu, sahiplerini her 24 saatte bir %5 BNB yansımasıyla otomatik olarak ödüllendiren yenilikçi bir temettü programı aracılığıyla gerçekleştirilir.

Temettüler, ödeme ağ geçidi aracılığıyla yapılan herhangi bir satın alma işlemine ek olarak, FCF’nin her satın alma, satış veya transferinin vergilendirilmesiyle oluşturulur.

FCF ayrıca bir NFT koleksiyonu başlatıyor, gelişmiş bir DeFi cüzdanı geliştiriyor ve sınıflandırılmış ve devrim niteliğinde bir DApp olan FCF World Connection’ı oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları