Kapat

Energi NRG Coin Geleceği 2022 – Energi Analiz

Energi NRG Coin Geleceği 2022 – Energi Analiz , Energi fiyat tahminleri 2022 

 

Energi bugünkü fiyatı ₺22,40 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺9.501.934 TRY. NRG / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Energi son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #508, piyasa değeri ₺1.071.368.686 TRY. Dolaşımdaki arz 47.832.672 NRG coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

Energi ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar KuCoin, Uniswap (V2), CoinEx, Indodax, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Enerji (NRG) Nedir?
Energi (NRG), yeni nesil bir Proof of Stake (PoS) kripto para birimidir. Energi blok zinciri tarafından desteklenen NRG, Ethereum akıllı sözleşme uyumluluğunu kendi kendini finanse eden bir hazine, merkezi olmayan ana düğüm yönetimi ve bir Katman 1 ve Katman 2 protokolü ile birleştirir. NRG ayrıca Energiswap merkezi olmayan borsa için bir yönetim belirteci yerine hizmet eder. NRG hazinesi tarafından finanse edilen Energi organizasyonu, blok zinciri tabanlı bir finansal teknoloji sağlayıcısıdır. Energi, güvenli, merkezi olmayan finansal çözümler sunma hedefi üzerine kurulmuştur. Energi şu anda 5 kıtaya yayılmış 60’ın üzerinde katılımcıdan oluşan bir ekip istihdam etmektedir.

NRG, DApp geliştirmeyi desteklemek için akıllı sözleşme özelliklerine sahip Ethereum-Uyumlu blok zincirine sahiptir. Projenin bakımını ve hızlı bir şekilde genişletilmesini sağlamak için ekonomik olarak optimize edilmiş, kendi kendini finanse eden bir hazine tarafından sağlanan finansman. Stratejiye rehberlik etmek ve kullanıcı korumaları sağlamak için bir ana düğüm ağı tarafından yönlendirilen Zincir İçi Yönetim. Sürdürülebilir verim sağlayan Katman 1 ve Katman 2 ağı tarafından sağlanan Hız ve Ölçeklenebilirlik.

NRG Ekonomik Modeli 1 milyon NRG her ay yayınlanır ve Energi Hazinesi, Masternode’lar, Staker’lar ve Omurga arasında bölünür. Tahsislerin dökümü aşağıda görülebilir: Energi Hazinesine %40 Energi Masternodes’a %10 Energi Stakers’a %10 Energi Omurgasına

HAZİNE Energi’nin hazinesi kendi kendini finanse etmektedir. Hazineden sağlanan fonlar, ürün geliştirme, pazarlama, tüccarın benimsenmesi ve ekip büyümesi için ödeme yapar.

MASTERNODES Masternode’ların birincil rolü, işlemleri doğrulayarak ağ için istikrar sağlamaktır. İkincil rolleri, Energi için uzun vadeli strateji ve kaynak tahsisini belirleyen teklifleri sunarak ve oylayarak yönetişim sağlamaktır. Masternode sahiplerine, teşvik olarak daha büyük miktarda stake ödülü verilir.

STAKING Staking, kullanıcıların NRG’lerini ağ üzerinde ‘stake etmelerini’ sağlar; yani, yeni bir blok oluşturmak için gereken işlemleri doğrulamak için. Staking, kullanıcıların Proof of Stake mekanizmasından yararlanmaları ve bunu yaptıkları için ödüllendirilmeleri için basit ve kolay bir yol oluşturur.

BACKBONE Energi’nin kurucusu, bir ön mayın yayınlamak veya bir ICO’ya sahip olmak yerine, zaman içinde dağıtılmış tazminat almayı seçti. Bu, projeden elde ettiği mali ödülleri Energi’nin uzun vadeli başarısına ve sürdürülebilirliğine bağlıyor.

NRG’yi Nereden Satın Alabilirsiniz? NRG, bir dizi iyi kurulmuş borsada mevcuttur. Şu anda, NRG aşağıdaki borsalarda satın alınabilir, satılabilir veya alınıp satılabilir:

Energiswap Uniswap Kucoin DigiFinex Bitbns Mercatox Bithumb WhiteBIT HitBTC Hotbit Indodax Changelly CoinEx

NRG ticareti yapmak için düzenli olarak güncellenen bir borsa listesi için burayı kontrol edin.

Energi’nin Kurucusu Kimdir? Energi, 2018 yılında @TommyWorldPower (Twitter) tarafından gerçek anlamda küresel olarak benimsenmeyi sağlayan ilk kripto para birimi olma hedefiyle kuruldu. Tommy, 2012’den beri kripto para birimine dahil oldu, erken benimseyen ve tüccar olarak başladı. Bir tüccar olarak yaptığı araştırma sayesinde, o sırada kripto para birimleri tarafından ele alınmayan birkaç önemli sorunu tespit etti. Bu sorunları doğrudan ele almak ve kripto para biriminin geleceği için sürdürülebilir, ölçeklenebilir bir platform sağlamak için Energi’yi yarattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları