Kapat

Decentralized Eternal Virtual Traveller DEVT Coin Geleceği 2022

Decentralized Eternal Virtual Traveller Coin Analizi ,Decentralized Eternal Virtual Traveller DEVT  Coin fiyatı 2022

 

Decentralized Eternal Virtual Traveller bugünkü fiyatı ₺55,91 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1.306.400.200 TRY. DEVT / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Decentralized Eternal Virtual Traveller son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2793, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 150.000.000 DEVT coin.

Decentralized Eternal Virtual Traveller ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar OKEx, Bybit, Gate.io, MEXC, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

DEVT, DeHorizon meta veri tabanının geliştirilmesini desteklemek için kullanılan bir ERC-20 yönetişim belirtecidir. DEVT’nin toplam arzı 300 milyondur. DEVT’yi elinde bulunduran ve hissesi olanlar, DeHorizon DAO’ya üye olma ve yönetim tekliflerine katılma şansına sahip olacaklar. DEVT’nin istikrarlı bir şekilde sönmesini sağlamak için daha sonra bir yanma mekanizması tanıtılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları