Kapat

Cure Token CURE Coin Analizi 2022 – Cure Token Coin Geleceği

Cure Token CURE Coin Analizi 2022 – Cure Token Coin Geleceği

 

Cure Token bugünkü fiyatı ₺0,458568 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺510.899 TRY. CURE / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Cure Token son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #4929, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 1.000.000.000 CURE coin.

Çocukluk çağı kanseri farkındalığını ve araştırmasını desteklemek için bir platform olarak geliştirilen CURE Token, projenin bir sonraki yinelemesini başarıyla başlattı. Bu yeni sürüm, lansmanından sonraki ilk birkaç saat içinde 2 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri görerek bir roket gibi fırladı. Yeni geliştirmeler arasında daha güvenli bir sözleşme, potansiyel yatırımcılar için daha iyi özellikler ve üstel büyüme için sürdürülebilir bir temel yer alıyor.

Kurucu, uzun süredir hayırsever ve yenilikçi olan Jacob Beckley, “CURE Token dünyayı değiştirecek, CURE, Bitcoin, Ethereum ve benzerlerinin yanı sıra, Token for Good olarak bilinen herkesin ortak adı olacak” dedi. 2016’dan beri Jacob Beckley, çocukluk kanseri farkındalığı ve araştırmaları konusunda çeşitli bağış toplama ve girişimler başlattı. O ve vakfı, çocukluk kanserine karşı mücadele için bir milyon doların üzerinde para topladı. CURE Token, dünyayı değiştirme arayışındaki en son girişimdir.

CURE, bir nedenden çok daha büyüktür. Bugün CURE çocukluk kanserini desteklemek için tasarlanmış olsa da, yakın gelecekte diğer çocukluk hastalıklarını destekleyen tüm vakıfları ve hayır kurumlarını desteklemek için küresel erişimini genişletecektir. Bu noktadan sonraki gelecek, çocukluk hastalıklarının ve kanserin ötesinde, diğer katastrofik ve yaşamı tehdit eden hastalıkların bir uzantısıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları