Kapat

CUDOS Coin Geleceği 2022 -CUDOS Analiz

CUDOS Coin Geleceği 2022 -CUDOS Analiz,CUDOS  coin yorum , CUDOS  fiyat tahminleri 2022 ,CUDOS  coin nedir ,CUDOS  coin analiz 2022

 

CUDOS bugünkü fiyatı ₺0,469398 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺12.200.662 TRY. CUDOS / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. CUDOS son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #519, piyasa değeri ₺1.036.513.472 TRY. Dolaşımdaki arz 2.208.174.437 CUDOS coin ve maksimum seviyede. 10.000.000.000 CUDOS coin.

CUDOS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar KuCoin, Gate.io, ZT, Uniswap (V2), ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

CUDOS nedir?
CUDOS, aşağıdaki avantajlara sahip birden fazla blok zinciri ekosistemi sağlayacak merkezi olmayan bir bilgi işlem ağıdır: – Tendermint protokolüne dayalı güvenilir katman 2 doğrulayıcı ağı – Solidity veya yeni nesil kullanılarak CUDOS’ta akıllı sözleşmelerin konuşlandırılması için EVM ve Wasm uyumluluğu WebAssembly’de derlendikleri sürece diller. Yani Golang, Rust, Java vb. – Ağın, Cudos Ağı akıllı sözleşmelerinin birden fazla ağ üzerinde çalışmasına izin veren Inter Blockchain Communication (IBC) entegrasyonu sayesinde zincirler arası veya Yatay birlikte çalışabilirlik.

Temel Cudo platformunun 145’ten fazla ülkede, kurumsal ve uç ortamlarda yaşadığı ve 250.000’den fazla kullanıcı tarafından kullanıldığı bir sonraki ana sürüm olan CUDOS, zincir ve zincir dışı kaynaklar arasında merkezi olmayan bir bilgi işlem katmanı sağlayan bir sonraki ana sürümdür.

CUDOS belirteci aşağıdaki açık amaçlara hizmet eder: Ağ yönetişimi ve operasyonları, blok zinciri ve bulut iş yüklerini almak için bir paylama mekanizması ve bir değişim aracı (MoE) olarak.

CUDOS neyi çözmeye çalışıyor?
Blok zincirinde ölçeklendirme hem pahalıdır hem de destekleyebileceği kullanım örnekleriyle sınırlıdır. CUDOS, hem zincir içi hem de zincir dışı tüketicileri akıllı sözleşmeler ve API’ler aracılığıyla ağa bağlayarak yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir katman 2 ve 3 çözümü sağlayarak bu sorunu çözmektedir.

CUDOS’un kurucuları kimlerdir?
CUDOS, daha önce C4L’yi kuran ödüllü bir girişimci olan Mathew Hawkins tarafından kuruldu; İngiltere’nin internet altyapısının %1’ini destekleyecek şekilde büyüyen bir veri merkezi, bulut ve ağ altyapısı sağlayıcısı. 2016’da 30 milyon dolara çıkış yapan Mathew, daha önce donanımda başardığını, yazılımda altyapı hizmetleri oluşturmak için Cudo ve CUDOS ağını başlattı.

Yönetici ekibin, SurveyMonkey tarafından satın alınan bir işletme olan Clicktools’u kuran CRO Andrew Walker ile birlikte oluşturma ve ölçeklendirme ve SaaS konusunda geçmişleri vardır, CTO Andrew Sturmey daha önce C4L’nin çekirdek üyesi olarak bulut platformlarını ve ağlarını ölçekleme konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahiptir ve COO Lee Woodham ile 25 yılı aşkın bir süredir ölçeklenen finansal hizmetler ve teknoloji şirketleri arasında bölünmüştür.

Danışmanlar kurulu ayrıca Bank of America’nın eski MD’si David Juxon, Sony Entertainment (Playstation) Eski Başkanı Chris Deering, AMD Blockchain Direktörü Joerg Roskowetz ve Uber ve Alibaba’nın ilk yatırımcısı Maggie Fang’ı da içeriyor.

CUDOS’u benzersiz yapan nedir?
CUDOS, hem zincir içi hem de zincir dışı altyapı tüketicilerine hizmet sağlayan ilk merkezi olmayan bilgi işlem ağıdır. Cosmos blok zinciri üzerine inşa edilen ve ağ yönetişimi için Tendermint protokolünü kullanan CUDOS doğrulayıcı ağı, daha yoğun iş yüklerini temel katman 3 Cudo platformuna dağıtabilen küresel olarak dağıtılmış ve son derece güvenli bir ağ sağlayacaktır.

CUDOS ağının güvenliği nasıl sağlanır?
CUDOS Ağı, fikir birliği motoru olarak Tendermint Core olarak bilinen Cosmos SDK’da bulunan Bizans Hata Toleranslı Bonded Proof of Stake mekanizmasını kullanır. CUDOS ağındaki Transac Doğrulayıcıları, ağdaki işlemlerin doğrulanmasından güvenli ve son derece güvenilir bir şekilde ücret kazanmak için belirli bir miktarda CUDOS’u paylaştırır. Bunu başarmak için, CUDOS Ağı ayrıca minimum %95 çalışma süresini teşvik etmek ve çift işaret veya diğer bilinen kötü niyetli formları gerçekleştirdiği bilinen doğrulayıcıları hızla ortadan kaldırmak için Cosmos SDK’nın stake, slashing ve yönetişim modüllerinden yararlanır. Oyuncu davranışları.

CUDOS’un ana ortakları kimlerdir?
CUDOS, AMD, Ultra ve Algorand dahil olmak üzere hem blok zinciri hem de kurumsal bilgi işlem dikeylerinde büyük ve tanınmış markalarla ortaktır.

Stratejik destekçiler arasında Outlier Ventures (OV), Moonwhale, Moonrock, Brilliance Ventures, GBV, Spincrypto, Double Peak, Coinvision ve BMW Capital yer alıyor.

Dolaşımda kaç CUDOS madeni parası var?
10 yıllık bir süre içinde (11 Ocak 2021’den başlayarak) piyasaya sürülen maksimum 10 milyar CUDOS jetonu arzı vardır. Yazma sırasında 275 milyon dolaşımda olan bir arz vardı.

Toplam 10 milyar CUDOS arzı, %34 Ekosistem ve Toplum Geliştirme, %33,78 Rezerv, %20 Ekip (ulaşılan kilometre taşı başına %2 serbest bırakıldı. Önceden belirlenmiş 10 önemli kilometre taşı), %5 Danışman ve 7,22 ile çoklu tahsisler yoluyla dağıtılır. Ön satış jeton sahiplerine %.

Fonların kullanımı şu şekilde olacaktır: %30 Araştırma ve Ürün Geliştirme, %10 Yönetim ve Operasyonlar, %20 pazarlama, %10 CUDOS Doğrulayıcı Düğümler (CVN), %13 Kullanıcı Edinimi, %10 Topluluk Katılımı ve %7 Acil Durum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları