Kapat

Catgirl CATGIRL Coin Geleceği 2022- CATGIRL Coin Analiz 2022

Catgirl CATGIRL Coin Geleceği 2022,  CATGIRL Coin Analiz 2022 ,Catgirl CATGIRL Nedir

 

Catgirl bugünkü fiyatı ₺3.61e-8 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺9.334.024 TRY. CATGIRL / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Catgirl son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #3361, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 9.007.199.254.740.991 CATGIRL coin.

Catgirl ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, ZT, BKEX, PancakeSwap (V2), ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

 

Catgirl  (CATGIRL) Nedir?

Catgirl, gerçek dünyada kullanılan, topluluk odaklı bir NFT kripto para birimi olarak 2021’in 3. çeyreğinde tanıtılan bir projedir. Yaratıcılar, kitlelerini memnun etmek ve deflasyon ve anında ödüller yoluyla madeni para sahipleri için faydaları en üst düzeye çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Resmi web sitesi , kullanıcıların Catgirl Marketplace’teki sertifikalı koleksiyon NFT’lerine ve ayrıca yükseltme karakterlerine ve Catgirl Workshop’taki görünümlerine sahip olabileceklerini belirtiyor. Ekip, özellikle Catgirls ve tüm görsellerin yaratılmasında yer alan yetenekli tasarımcıları ve sanatçıları öne çıkarıyor. Platformun geliştiricileri, projelerinin izleyiciler tarafından bir mem-coin olarak algılandığını anlıyorlar, ancak aynı zamanda girişimlere ve yatırımlara yönelik ciddi bağlılıklarını da not ediyorlar.

Catgirl’in net bir ürün fikri ve buradan kontrol edebileceğiniz gerçekçi bir yol haritası var . Şirket genç, Mayıs 2021’in sonunda piyasaya sürüldü ve geliştiricilerin ana hedefi bir ürün çıkarmak ve madalyonun geleceği için ciddiyetlerini kanıtlamaktı.

Catgirl’in Kurucuları Kimdir?

Catgirl, şimdilik kimliklerini açıklamamayı tercih eden üç kişi tarafından kuruldu. Ekip, önde gelen bir geliştiriciden (yazılım geliştirmede on yıllık deneyime ve çeşitli programlama dillerinde bilgi birikimine sahip bir profesyonel), bir grafik tasarımcıdan ve web geliştiricisinden (HTML, CSS, JavaScript kullanarak dört yıllık web geliştirme ve dokuz yıllık deneyime sahip) oluşur. grafik tasarım) ve pazarlama başkanı (içerik oluşturma ve sosyal medya yönetiminden de sorumlu bir yazar. Pazarlama başkanı aynı zamanda bir sanatçıdır ve orijinal karakterler yaratır, SEO ve sosyal reklam kampanyalarında deneyime sahiptir ve birkaç popüler anime başlattı Instagram’ın varlığının başlangıcındaki projeler).

Catgirl’ü (CATGIRL) Benzersiz Yapan Nedir?

Catgirl platformu tanıtmak amacıyla oluşturulan NFT , daha geniş bir kitleye anime kültürüne olan tema, arayüz ve yönlendirme ile kullanıcıların ilgisini. CATGIRL kesinlikle bir mem jetonunun özelliklerine sahiptir, ancak bunun dışında jeton daha çok bir NFT’dir ve geliştiricilerin önceliği, toplu pazarlama için bir standart değil, tam teşekküllü bir oyun platformu oluşturmaktır. Catgirl, anime’nin kripto para birimleri dünyasına entegrasyonunun NFT pazarında daha fazla fırsat yaratacağını ve farklı bir dönem başlatacağını iddia ediyor.

Catgirl en yaratıcıları ana hedefi birleştirmektir blockchain teknoloji, oyun mekaniği ve Defi NFT dikkat çekmek ve tamamen farklı bir seviyeye çekmek için. Catgirl ekibi projelerini rakiplerinden ayırmak istiyor, bu nedenle gerçek dünyada kripto para kullanımına değer veriyor ve CATGIRL token sahiplerinin paralarını eğlence için kullanmalarına izin veriyor.

CAT şu anlama gelir: C – Merak (ekip sürekli olarak projelerini daha iyi hale getirmeyi öğreniyor), A – Hareket (ekip süreçte, çalışıyor, amaçlanan hedefe doğru gidiyor), T – Güven (Catgirl deniyor ekip ve topluluk arasında maksimum güveni sağlamak için).

Geliştiriciler, Marketplace (NFT’leri takas etmek ve takas etmek için – Catgirl Collectibles için), Workshop (sahiplerin Catgirls’i özelleştirmek için bir yer), Farming (Catgirl NFT’lerini stake etmek ve CATGIRL jetonları kazanmak için), Social ( kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurduğu bir alan). Ayrıca, Catgirl, NFT Catgirl elde etmek için bir Gizemli Kutu içerir, bu tür kutularda farklı nadirlik seviyelerinde birkaç eşya toplanır.

 

CMC, anime tabanlı bir kripto para projesi olan Catgirl Coin’e (CATGIRL) derin bir dalış yapıyor .

Dolaşımda Kaç Catgirl (CATGIRL) Coin Var?

Platform, CATGIRL koduyla Binance Smart Chain ( BSC ) üzerine kurulu bir deflasyonist token sunuyor . Toplam madeni para arzı 100 katrilyondur, burada 50 katrilyon zaten yakılmıştır, dolaşım arzı 50 katrilyondur ve azalmaktadır.

$CATGIRL, Kitty Lottery’ye katılmak ve ödüller almak için kullanılır.

İşlem ücretleri aşağıdaki gibidir: %4 – tüm sahiplere ödeme; %5 – likidite havuzuna otomatik olarak eklenir; %1 – pazarlama bütçesine gider. Takıma tahsisata gelince, %1, DxSale’de dört yıl boyunca kilitlenir.

Catgirl Ağı Nasıl Güvenlidir?

CATGIRL tokenlerinin ön satışı yapılmadı, sadece bir yıl boyunca LP kilidi ile adil bir lansman yapıldı. Catgirl, Solidity Finance tarafından denetlenmektedir. Şirket, Ocak 2021’de tescil edilmiştir. Kısacası: Solidity Finance LLC, uygun fiyatlı ancak yoğun akıllı sözleşme denetim hizmetleri sunmaktadır.

Catgirl (CATGIRL) Nereden Satın Alabilirsiniz?

Ağustos 2021’den itibaren CATGIRL tokeni Binance ana ağında mevcut ve PancakeSwap’tan (V2) satın alınabiliyor – Binance Smart Chain tabanlı merkezi olmayan borsa ( DEX ). Ek olarak, Catgirl ayrıca PancakeSwap’a (V2) dayalı merkezi olmayan bir borsaya sahiptir, böylece Catgirl Swap aracılığıyla token sahipleri BNB’yi CATGIRL veya diğer sabit paralarla değiştirebilirler.

BTC, BNB veya CATGIRL satın alma hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız CoinMarketCap’in kılavuzunu okuyabilirsiniz . Burada en iyi NFT protokollerini ve belirteçlerini kontrol ettiğinizden emin olun .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları