Kapat

Bombcrypto BCOIN Geleceği 2022 -Bombcrypto Analiz

Bombcrypto BCOIN Geleceği 2022 -Bombcrypto Analiz

 

Bombcrypto bugünkü fiyatı ₺71,68 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺273.459.705 TRY. BCOIN / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Bombcrypto son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2821, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 100.000.000 BCOIN coin.

Bombcrypto ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar ZT, PancakeSwap (V2), AOFEX, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Bombcrypto, oyuncuların bombardıman kahramanları satın alabilecekleri ve heyecan verici oyun modlarına katılabilecekleri klasik bir oyna-kazan oyunudur. Oyunda Treasure Hunt dahil olmak üzere 3 oyun modu vardır – Otomatik Oynatma modu, bombacı kahramanların Bcoin jetonlarını ve NFT öğelerini aramak için bombalarını yerleştirmelerine olanak tanır.

Hikaye Modu – Macera oyuncuları canavarlarla savaşır, patronları yok eder ve değerli eşyalar alır.

PVP – Oyuncular diğer oyuncularla maçlara katılarak NFT ödülleri kazanmaya ve almaya çalışacaklar.

Ev Satın Al Oyuncular, bombacı kahramanların manayı daha hızlı geri kazanmalarına yardımcı olmak için evler satın alabilir.

Kahramanları Yükselt Oyun, malzeme olarak yükseltilecek kahramanla aynı seviyedeki bir kahramanı kullanarak bir kahraman yükseltme mekanizmasına sahiptir, yükseltme başarılı olduktan sonra malzeme olarak kahraman kaybolacaktır. Bu, oyunda kahraman şişmesini önlemeye yardımcı olacak ve böylece gelecekte kahramanların değerini artıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları