Kapat

BitGoo BTG Geleceği – BitGoo Analiz 2022 BitGoo Nedir ?

BitGoo Geleceği – BitGoo Analiz 2022 BitGoo Nedir ?

 

Maks Arz 20,000,000,000,000

Toplam Arz 20,000,000,000,000

 

BitGoo ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar PancakeSwap (V2), ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

BitGoo™ – İLK YARDIMCI PARA – Bu, Crypto tarihinde Uçuşlar, Oteller ve Gemi Gezisi vb. gibi hizmetler için rezervasyon yapmanızı sağlayan dünyanın ilk jetonudur.

Kripto sahiplerinin önceki gezginlerin deneyimleri ışığında küresel ve yerel turizm hizmet sağlayıcılarıyla buluşabileceği bir Seyahat ve Turizm ağı Ayrıca Crypto sahipleri, BitGoo Coin ve diğer Crypto para birimleri ile BITGOO’nun kendi portalında rezervasyon yapabilir.

Misyonumuz, kendi Dünya Çapında Kripto Para Birimi tabanlı B2C (İş-2-Müşteri) Seyahat ve Turizm Portalı oluşturmak, gezginlerin güvenli ve kolay bir şekilde rezervasyon yapmalarını sağlamak ve çevrimiçi seyahat ödemelerinin BITGOO Coin ve Master & Visa dahil olmak üzere diğer Crypto para birimleri ile ödenmesine öncülük etmektir. Kartlar da.

BitTravel, herkesin BitGoo Tokens veya herhangi bir kripto para birimi ile hizmet rezervasyonu yapmasına izin verecektir.

BitSwap, tüccarların tokenlarının/madeni paralarının tam velayetini korurken BEP-20 ve ERC-20 jetonlarını/madeni paralarını bir başkasıyla Değiştirmelerine izin verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları