Kapat

Beyond Protocol Geleceği 2022 – Beyond Protocol Coin analizi

Beyond Protocol Geleceği 2022 – Beyond Protocol Coin analizi,Beyond Protocol yorumları ,Beyond Protocol fiyat tahminleri 2022

 

Beyond Protocol bugünkü fiyatı ₺145,98 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺59.911.434 TRY. BP / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Beyond Protocol son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #504, piyasa değeri ₺1.084.328.164 TRY. Dolaşımdaki arz 7.427.778 BP coin ve maksimum seviyede. 500.000.000 BP coin.

Beyond Protocol, Nesnelerin İnterneti için merkezi olmayan bir güvenlik katmanı sağlayan bir blok zinciridir. Protokolün IoT cihazlarına eklenmesi, onları hacklemelerini muhtemelen imkansız hale getirerek, kripto veya fiat ile güvenli bir şekilde iletişim kurmalarına ve birbirleriyle ödeme yapmalarına olanak tanır. Kurucu ekip, Stanford mühendislerini ve IBM, Amazon, Cisco, Qualcomm ve Warner Brothers’ın mevcut/eski yöneticilerini içerir. İş ortakları arasında Cisco, DoorDash, Stripe, EU ve Huobi bulunmaktadır.

Beyond Protocol çoğunlukla gizli moddadır. Endüstri analistleri, projeyi sürekli olarak “bir sonraki ilk 3 madeni para” ve “Bitcoin’den daha büyük” olarak nitelendirdi. Proje, yerel ERC-20 belirteci $BP’yi Ekim 2021’de piyasaya sürdü ve yılın bitiminden önce hacim bazında en iyi borsalarda yer alacak. Beyond Protocol, 2022’de ana ağı ortaya çıkarmayı planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları