Kapat

Bella Protocol Bel Coin Geleceği 2022 – Bella Protocol Analiz

Bella Protocol Bel Coin Geleceği 2022 – Bella Protocol Analiz,Bella Protocol yorum ,Bella Protocol fiyat tahminleri 2022,Bella Protocol nedir ,Bella Protocol analiz 2022

 

Bella Protocol bugünkü fiyatı ₺22,55 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺465.586.371 TRY. BEL / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Bella Protocol son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #507, piyasa değeri ₺1.082.593.974 TRY. Dolaşımdaki arz 48.000.000 BEL coin ve maksimum seviyede. 100.000.000 BEL coin.

Bella Protocol ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Mandala Exchange, Gate.io, ZT, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Bella Protokolü (BEL) Nedir?
Bella Protocol, kripto bankacılığını daha basit ve daha erişilebilir hale getirmek için tasarlanmış bir DeFi ürünleri paketi sağlayan bir platformdur. Protokol, bazı blok zinciri platformlarını etkileyebilecek yüksek ücret ve yavaş işlem sorunlarını ortadan kaldırarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmayı ve aynı zamanda basitleştirilmiş DeFi akıllı portalı aracılığıyla kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Bella’nın akıllı havuz özelliği, kullanıcıların doğrudan platform tarafından sübvanse edildiğinden, neredeyse sıfır gaz ücretinden yararlanırken DeFi pazarındaki en iyi getirilere erişmelerini sağlar .

Binance’in Launchpool platformu aracılığıyla dağıtılan ilk proje olarak Eylül 2020’de başlatılan proje , Arrington XRP Capital ve Ledger Capital dahil olmak üzere birçok önde gelen firmadan yatırım aldı.

Protokol, gizliliği koruyan hesaplama için blok zinciri tabanlı bir katman 2 çözümü olan ARPA ekibi tarafından oluşturuldu. BEL belirteci, Bella Protokolü ekosisteminin önemli bir bileşenidir ve hem sahiplerinin platformun yönetimine katılmalarına izin veren bir ödül belirteci olarak hizmet eder.

BEL, ağdan ücret ödüllerini toplamak, Bella protokolü ürünlerinde (robo-danışman aracı gibi) özel indirimler almak ve stake ödülleri kazanmak için kullanılabilir.

Bella Protokolünün Kurucuları Kimlerdir?
Bella Protokolü, 2020 yılında Felix Xu ve Yemu Xu tarafından ortaklaşa kuruldu ve şu anda merkezi Pekin, Çin’de bulunuyor.

Felix Xu, Bella’nın CEO’su ve aynı zamanda Bella Protokolünü kuluçkaya yatıran gizliliği koruyan bir blok zinciri platformu olan ARPA’nın kurucu ortağıdır. Felix, bir girişim yatırımcısı ve analist olarak birkaç yıllık deneyime sahiptir ve finans sektörünün emektarıdır. Öte yandan Yemu, analist ve danışman rolleri geçmişi olan çok deneyimli bir girişimcidir.

Bella ekibinin geri kalanı, blok zinciri, finans ve ürün geliştirme alanlarında çeşitli geçmişlere sahip bir düzineden fazla çalışandan oluşan ARPA’nınkiyle örtüşüyor.

Bella Protokolünü Benzersiz Kılan Nedir?
Bella Protocol’ün temel özelliklerinden biri basitleştirilmiş kullanıcı deneyimi ve geniş ürün yelpazesidir.

Platform şu ana ürünlerden oluşur: Bella Likidite Madenciliği platformu, esnek tasarruflar, varlıkları popüler ve karlı DeFi ürünlerinde sıfır gaz ücretiyle dağıtmak için tek tıkla akıllı portal, kredi platformu ve Robo-Danışman – yatırım seçim sürecine yardımcı olmak için kullanılabilir.

Eylül 2020’de piyasaya sürülmesine rağmen, bu ürünlerin tümü zaten çalışır durumda.

Platform, potansiyel yükseltmeler, sürümler ve diğer parametrelere oy vererek platformun yönetimine katkıda bulunabilen BEL token sahipleri tarafından desteklenmektedir. Aynı zamanda, diğer şeylerin yanı sıra, stake etmeye katılan kullanıcılar için bir ödül görevi görür.

Bella Protokolü, tanıdık ve kullanımı basit mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla büyüyen topluluğunu DeFi sektörüne genişletmek için ARPA tarafından yapılan stratejik bir hamledir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları