Kapat

Ankr Coin Geleceği 2022 – Ankr Coin Analizi

Ankr Coin Geleceği 2022 – Ankr Coin Analizi,Ankr  nedir, Ankr  fiyat tahminleri 2022 ,Ankr  analiz 

 

Ankr bugünkü fiyatı ₺1,46 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺977.287.647 TRY. ANKR / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Ankr son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #98, piyasa değeri ₺11.885.363.189 TRY. Dolaşımdaki arz 8.162.899.378 ANKR coin ve maksimum seviyede. 10.000.000.000 ANKR coin.

Ankr ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Mandala Exchange, Huobi Global, CoinTiger, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Ankr (ANKR) Nedir?
Ankr protokolü, paylaşılan bilgi işlem kaynaklarını kullanarak kolay ve uygun fiyatlı blockchain düğüm (node) barındırma çözümleri sağlamayı hedefliyor. Kasım 2017 tarihinde hayata geçen protokol, piyasada yer aldığı süre boyunca, paylaşılan kaynakların kullanımı aracılığıyla, barındırma tabanlı bulut hizmetleri alanında pazar yeri oluşturdu.

Bunun sonucunda hem geliştiricilere hem de kurumsal müşterilere, açık bulut sağlayıcılarına kıyasla blockchain düğümlerini çok daha ucuz fiyata kolayca dağıtma olanağı sağlıyor.

Bu nedenle Ankr üzerinde blockchain düğümü barındırmak, merkezileşme ihtimalini ve potansiyel sorunları ortadan kaldırıyor.

Bunun da ötesinde açık blockchain yapıları sayesinde, topluluklar birbirine bağlanabiliyor ve ağlara daha fazla yardım sağlanabiliyor. Ankr, bilişim kaynak sağlayıcılarının yanı sıra son kullanıcıların da blockchain teknolojilerine ve DeFi uygulamalarına bağlanmasını sağlamak adına Web3 dağıtımı için altyapı platformu ve piyasa oluşturmayı amaçlıyor.

Ankr protokolünün sunduğu tescilli bulut altyapısı, açık bulut sağlayıcılarına kıyasla bağımsız olarak çalışıyor. Kararlılık ve dayanıklılık açısından daha güçlü olması adına coğrafi olarak farklı bölgelere dağılmış veri merkezleri aracılığıyla desteklendiği unutulmamalı.

Ankr Kurucusu Kim?
Ankr Network, Kaliforniya Berkeley Üniversitesi’nde blockchain teknolojisinden yararlanan dağıtık bilgi işlem platformu olarak 2017 yılında kuruldu. Kurucu ortak Chandler Song, Amazon Web Hizmetleri’nde mühendis olarak çalıştı ve şimdi CEO görevinde. Diğer kurucu ortak Ryan Fang ise Morgan Stanley’de yatırım bankacısı olarak görev almıştı.

Chandler Song, Ryan Fang’a 2014 yılında Bitcoin ve blockchain teknolojisinden bahsetti ve birlikte 22 BTC satın almaları konusunda onu ikna etmeyi başardı. Aldıkları o 22 Bitcoin, 2017 yılında Ankr projesinin tohum yatırımı olarak kullanıldı.

Birlikte, bulut bilişim piyasasının sahip olduğu potansiyelin, küresel inovasyonu ileri taşıyabilecek altyapı olduğunu kabul ettiler. Böylece daha ucuz ve merkeziyetsiz bulut altyapısı inşa etme hedeflerinde ilerlemeye başladılar.

Ankr Neden Farklı?
Ankr ağı, herhangi bir işlem yapmayan elektronik cihaz ve veri merkezlerindeki boşta duran bilişim gücünden yararlanacak blockchain çözümü şeklinde geliştirildi.

Tüketicilerin kaynaklara daha uygun fiyat oranlarıyla erişmelerini ve işletmelerin de kullanımda olmayan yedek bilgi işlem güçlerini kullanıma açarak para kazanmalarını sağlayan platform, gerçek manada paylaşım ekonomisi hayata geçirme hedefinde. Kendine has benzersiz özellikleri bulunan ve güvenilir donanım kullanan ilk isim olan ağ, bu sayede yüksek düzeyde güvenlik sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları