Kapat

Amp Coin Geleceği 2022 – Amp Coin Analiz

Amp Coin Geleceği 2022 – Amp Coin Analiz, Amp coin yorum ,Amp  coin fiyat tahmini 2023 ,Amp  coin geleceği 

Amp bugünkü fiyatı ₺0,711206 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺378.590.249 TRY. AMP / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Amp son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #62, piyasa değeri ₺30.032.574.283 TRY. Dolaşımdaki arz 42.227.702.186 AMP coin ve maksimum seviyede. 92.547.638.199 AMP coin.

Amp ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Mandala Exchange, Bybit, Coinbase Exchange, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Amp nedir?

Amp, her türlü değer aktarımı için anında, doğrulanabilir güvenceler sunan yeni dijital teminat belirteci olarak tanımlanmaktadır. Amp kullanarak, Flexa gibi ağlar , varlıklarla ilgili çok çeşitli kullanım durumları için işlemleri hızlı ve geri döndürülemez bir şekilde güvence altına alabilir.

Amp nasıl çalışır?

Amp, teminat bölümleri ve teminat yöneticileri sistemi aracılığıyla doğrulanabilir teminatlandırma için basit ama çok yönlü bir arayüz sunduğunu iddia ediyor. Teminat bölümleri, herhangi bir hesabı, uygulamayı ve hatta işlemi teminat altına almak ve Ethereum blok zincirinde doğrudan doğrulanabilen bakiyeleri taşımak için belirlenebildiğinde, teminat yöneticileri, gerektiğinde bu bölümlerde teminatı kilitleyebilen, serbest bırakabilen ve yeniden yönlendirebilen akıllı sözleşmelerdir. değer aktarımı faaliyetlerini desteklemek. Amp, teminatlandırma için çok çeşitli kullanım durumlarını destekler ve ayrıca, orijinal adreslerinden ayrılmadan jetonların stake edilebileceği teminat modelleri gibi özel yetenekleri etkinleştirebilen önceden tanımlanmış bölüm stratejileri kavramını sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları