Kapat

Akropolis AKRO Coin Geleceği 2022 – Akropolis Coin Analiz

Akropolis AKRO Coin Geleceği 2022 – Akropolis Coin Analiz,Akropolis  yorum ,Akropolis  fiyat tahminleri 2022 ,Akropolis  nedir 

Akropolis bugünkü fiyatı ₺0,312157 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺129.711.191 TRY. AKRO / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Akropolis son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #504, piyasa değeri ₺1.086.902.488 TRY. Dolaşımdaki arz 3.481.910.214 AKRO coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

Akropolis ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Mandala Exchange, Huobi Global, FTX, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Akropolis (AKRO) Nedir?
Akropolis, Ethereum tabanlı bir merkeziyetsiz finans protokolü üzerinde çalışan bir şirket olarak, tasarruf ve varlık büyütme için kendi kendine çalışan, kredi alma ve kredi vermeyi de içeren bir finansal ekosistem sağlamayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda sunduğu ürünler arasında ticari merkeziyetsiz otonom kuruluşlar geliştirmek için bir çerçeve sunan AkropolisOS, teminatsız kredi platformu Sparta, yield farming toplayıcısı ve ortalama dolar maliyeti hesaplama aracı Delphi bulunuyor.

Proje, kendi ürün ailesi genelinde protokol yönetimi için bir ERC-20 token olan AKRO’yu kullanıyor.

Akropoli ilk kez Mart 2018’de duyuruldu ve Haziran 2020’de Ethereum ana ağında yayınlandı.

Akropolis Kurucusu Kim?
Akropoli 2017 yılında Ana Andrianova tarafından kuruldu ve daha sonra Kate Kurbanova da kurucu ortak olarak katıldı.

Andrianova, Akropolis’i başlatıp CEO görevine geçmeden önce, veri ve teknoloji odaklı yatırım yönetim şirketi Apiro Capital’in kurucu ortağı ve yönetici direktörüydü. Ayrıca, özel sermaye danışmanlık şirketi Sirin Capital’i kurmuştu. Kendisinin, Lehman Brothers için yaptığı fon yöneticiliği ve özel sermaye fonu stratejisinden sorumlu olduğu Emergent Asset Management için gelişmekte olan piyasalarda koruma fonu analisti olarak verdiği hizmetler sayesinde yatırım konusuna ek deneyime sahip bulunuyor. Kurbanova da buna ek olarak Bee Token, Web3 Vakfı, Tenzorum ve OpenMaker için danışman olarak görev yaptı.

Kurbanova, Akropolis’te ilk olarak Ocak 2018’de danışman olarak başladı ve Haziran 2018’de projeye katkılarından ötürü kurucu ortak olarak adlandırılıp, tam zamanlı bir ekip üyesi olarak alındı. Kurbanova, Akropolis’ten önce araştırma araçları ve metodolojileri geliştirdiği kripto varlık istihbarat şirketi Cindicator’da analitik biriminin başındaydı ve aynı zamanda şirketin CND token modelinin ve teknik tanıtım dokümanının (whitepaper) eş yazarıydı. Ayrıca Svandis için topluluk ve ürün danışmanı olarak görev yaptı.

Akropolis Neden Farklı?
Akropolis, ilk duyurusunda “yaklaşmakta olan emekli maaşı açığı kıyameti” olarak tanımladığı ve devlete dayalı emeklilik sistemlerinin çöküşüyle sonuçlanacak soruna çözüm üretmek üzere bir dağıtık tasarruf ve emeklilik fonu olarak hayata geçirildi. Ağustos 2020’de ise şirket, kar amaçlı sermaye havuzlarının hızla hayata geçmesini sağlayacak AkropolisOS’i geliştirerek, hedeflediği sistemin altyapısını oluşturacak çerçeveyi inşa etmeye odaklandığını duyurdu.

Dağıtık sermaye havuzları oluşturmaya ve yönetmeye yarayan Solidity tabanlı modüler bir framework olan AkropolisOS, şirketin Sparta ve Delphi platformlarının temelini oluşturuyor. Bunlardan Sparta, teminatsız krediye erişim sağlıyor. Akropolis, diğer DeFi protokollerinin aksine, doğru risk değerlendirmelerini yapanlara AKRO cinsinden topluluk teşvikleri sağlayarak bu kredilerle ilişkili riski azalttığını öne sürdü.

İş modeliyle ilgili bazı detayları Aralık 2018’de paylaşan şirket, kurumsal iş ortakları ve müşterilerden kuracağı iletişim kanalı oluşturmaya, teknolojik ve akademik iş birliklerini geliştirmeye ve Akropolis ekosistemini büyütmeye odaklanacağını duyurdu. Şirket ayrıca pazarlama ve iş ortaklıkları gibi kurum içi faaliyetler için kayda değer sayıda AKRO tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları