Kapat

Aergo Coin Geleceği 2022 -Aergo Coin Analiz

Aergo Coin Geleceği 2022 -Aergo Coin Analiz,Aergo  fiyat tahminleri 2022 , Aergo  yorumları 

 

Aergo bugünkü fiyatı ₺3,74 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺108.175.182 TRY. AERGO / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Aergo son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #526, piyasa değeri ₺987.411.138 TRY. Dolaşımdaki arz 264.019.890 AERGO coin ve maksimum seviyede. 500.000.000 AERGO coin.

Aergo ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, OKEx, Mandala Exchange, KuCoin, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Aerogo nedir?
Aergo, kendisini hem izinli hem de izinsiz blok zincir mimarilerinden oluşan hibrit dağıtımlar için optimize edilmiş açık kaynaklı bir kurumsal blok zinciri platformu olarak tanımlıyor. Geliştiriciler için kolay veri işleme ve tanıdık akıllı sözleşme programlaması sağlayan SQL desteği içerir.

Platform, Kore medya kaynaklarına göre Lotte Card, Shinhan Bank, Korea Exchange, Hyundai Motors gibi büyük ölçekli müşteriler için üretim blok zinciri çözümleri kullanan Samsung destekli Güney Koreli blok zinciri teknolojisi şirketi Blocko tarafından inşa edildi ve kullanıldı. daha fazla.

Kullanım durumları nelerdir?
Kurumsal kullanım durumları için tasarlanan Aergo, kurumlara ve geliştiricilere Aergo Chain’e dayalı DApp’leri barındırmaları için altyapı sağlar. Aergo, Lua ve SQ’yu destekleyen akıllı bir sözleşme motoru sunar. Aergo platformundaki özel blok zincirler, Yetki Kanıtı konsensüs mekanizması destekli RAFT algoritması üzerinde çalışırken, halka açık blok zinciri ağı Aergo ana ağı, Bizans Hata Toleranslı Temsil Edilen Hisse Kanıtı mekanizması üzerinde çalışır. Blok üreticilerini oylamak ve yönetmek için Kullanıcılar, büyük telekomünikasyon firmaları gibi kurumsal düzeyde bulut sağlayıcılarına özel blok zincirlerini özel düğümlerde barındırmaları için ödeme yapmak için platformu kullanabilir.

Blocko’nun gelecekteki hizmetleri, çalışması için AERGO belirteçleri gerektiren Aergo Enterprise ürünlerine dayanacaktır. Örnek bir kullanım örneği, parmak izi kredi kartı doğrulamaları için Lotte Card tarafından dağıtılan bir çözümü içerir. Çözüm, Aergo’nun, Lotte Card’ın parmak izi doğrulama için manuel güvenlik harcamalarının %90’ını kurtardığı bildirilen SQL entegrasyonuna sahip Lua akıllı sözleşmelerinin bir sürümü kullanılarak oluşturuldu. Müşteriler arasında POSCO, Kore Menkul Kıymetler Borsası, Shinhan Bank ve Hyundai Motor Group bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları