Kapat

PAUL WALKER’IN KIZININ BURUK DÜĞÜNÜ

Paul Walker’ın kızı Meadow Walker evlendi, Vin Diesel babalık yaptı
8 yıl önce trafik kazasında ölen oyuncu Paul Walker’ın kızı Meadow Walker, sevgilisi Louis Thornton Allan ile nikah masasına oturdu. Paul Walker’ın yakın dostu Vin Diesel, Meadow’a babalık yaptı.
23 Ekim Cumartesi 2021 Saat: 15:19
Paul Walker’ın kızı Meadow Walker evlendi, Vin Diesel babalık yaptı
Google Haberlere Abone ol
DUVAR – 2013 yılında trafik kazasında ölen Paul Walker’ın kızı Meadow Walker, sevgilisi Louis Thornton Allan ile evlendi. Walker’ı tören gereği damada babasının “Hızlı ve Öfkeli” filmindeki rol arkadaşı ve kendisinin vaftiz babası olan Vin Diesel teslim etti.

PAUL WALKER ADINA BİR VAKIF KURDU
Meadow Walker, 15 yaşındayken babası Paul Walker’ı kaybetmişti. Walker, ardından babasının adını yaşatmak için deniz bilimlerine hizmeti amaçlayan bir vakıf kurmuştu.

40 yaşında ölen Paul Walker’ın Rebecca Soteros ile birlikteliğinden dünyaya gelen Meadow, bir süredir model olarak kariyer yapıyor.

 

VAFTİZ BABASI
Meadow Walker’ın vaftiz babası Vin Diesel ile de çok yakın bir ilişkisi var. Daha önce açıklamalarda bulunan Diesel, Meadow’a karşı “korumacı” bir yaklaşım izlediğini anlatmıştı. Oyuncu, sözlerini “Babalar Günü’nde beni arayıp, kutlayan ilk kişi her zaman Meadow olmuştur” diye sürdürmüştü.

Vin Diesel, vaftiz kızı Meadow hakkında, “Onu çocuklarımdan biri olarak görmek dünyadaki en güzel şeylerden biri…” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları