Kapat

Letgo bilgileri nasıl değiştirilir? Mail, şehir, profil değiştirme

Letgo’da isim, şehir, mail ve birçok bilgiyi değiştirebilirsiniz. Adım adım neler yapabildiğimize bakalım:

Tüm bilgileri değiştirmek için yapmamız gereken profil resmimize dokunup hesap bilgilerimizi görmektir. Hesabımıza girdiğimizde sağ üstte dişli çark simgesine dokunup ayarlara giriyoruz. 

Profil resmi değiştirme için görsel, isim değiştirme için isim, mail değiştirme için e posta, şehir değiştirmek için konum, hakkımızdaki bilgileri yani biyografiyi düzenlemek değiştirmek için biyografi/hakkımda bölümüne dokunuyoruz. 
Bunlardan istediğinize girip mail, profil, şehir gibi bilgileri değiştirebilirsiniz. Eğer Facebook ile giriş yapıyorsanız Letgo için ayrıca bir şifreniz olmaz, Facebook’a bağlı kaldığınız sürece Letgo’ya da bağlanabilirsiniz. Fakat Letgo’ya mail ile kayıt olduysanız şifrenizi bu alanda değiştirebilmeniz gerekir. Facebook şifrenizi ayrıca değiştirmek istiyorsanız facebook şifre değiştirme konusuna bakabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları