Kapat

Letgo’da birine nasıl mesaj atılır?

Letgo’da birine nasıl mesaj atılır?

Letgo’da ilan yüklemiş herhangi bir kullanıcıya mesaj atabilirsiniz. Aynı şekilde sizin de bir ilanınız varsa diğer kullanıcılar size mesaj atabilirler. Letgo’da birine mesaj atmak istiyorsanız öncelikle o kişinin ilanına gitmelisiniz. İlan açıldığında ilanın görüntülemeleri ve beğenilerinin altında hazır mesaj kalıpları göreceksiniz. Ürün hala satılık mı? Fiyatta pazarlık payı var mı? Ne durumda? gibi hazır mesaj kalıplarına dokunarak sohbet başlatabileceğiniz gibi, ürün hala satılık mı? bölümündeki yazıyı silip kendi yazınızı yazıp “gönder” diyerek de sohbet başlatabilirsiniz. 

Karşı taraf mesajınızı okuyabilir ya da okumadan silebilir. Karşı taraf bildirimleri kapatmamışsa eğer mesaj sesli olarak karşı tarafa düşer. Letgo bildirimleri kapalıysa eğer sadece Letgo’ya girdiğinde mesaj attığınızı görebilir. Mesajın okunup okunmadığı genellikle çift tikin kırmızıya dönüşmesi ile anlaşılır. Fakat bazı mesajlar okunduğu halde kırmızıya dönmeyebiliyor. 
Mesajlaştığınız kişiyle aranızda rahatsız edici bir diyalog yaşandığında o kişiyi engelleyebilirsiniz. Ya da karşı taraf sizi istediği zaman engelleyebilir. Engellenme durumunda birbirinize mesaj atamazsınız.  Engellenme konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için Letgo kişi engelleme konusuna göz atabilirsiniz. 

Mesaj bölümünde fotoğraf ve video göndermek mümkün mü?

Letgo şimdilik mesajlaşmalarda fotoğraf ve video gibi dosyaların gönderilmesine izin vermemektedir. Yani sohbetten fotoğraf gönderme yoktur. Bunun yerine ilana ek fotoğraf/video eklenmesi önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları