Kapat

Letgo mesaj silme – sohbet temizleme nasıl yapılır?

Letgo mesaj silme – sohbet temizleme nasıl yapılır?

Letgo’da mesajlaşmalarınızı silebilir, sohbet geçmişini tamamen temizleyebilirsiniz. Mesaj bölümüne girin ve silmek istediğiniz sohbete basılı tutun. Çöp kutusu belirecektir. Daha fazla sohbet silmek istiyorsanız diğer sohbetlere de dokunun. Seçme işlemi tamamsa eğer seçtiğiniz tüm sohbetleri tek seferde silmek için çöp kutusu simgesine dokunun.  

Bir kişiyle konuşmalarınızı o kişinin konuşma penceresine girerek de silebilirsiniz. Sağ üstteki üç nokta simgesine dokunduğunuzda sohbeti sil diyebilirsiniz. 

Letgo toplu mesaj silme var mı?

Letgo’da tek tek sohbet silebiliyoruz şimdilik. Mesaj kutusundaki tüm sohbetleri tek seferde silme anlamına gelen toplu mesaj silme özelliği henüz yoktur Letgo’da. Fakat yukarıda gösterdiğimiz sohbetlerden birine basılı tuttuğunuzda çöp kutusu belirecektir ve bu esnada çok sayıda sohbet seçebileceksiniz. Seçiminiz bittiğinde çöp kutusuna dokunduğunuzda bir nevi toplu mesaj silmiş olacaksınız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları