Kapat

Shiba Coin Çıldırdı

Dogecoin katili” olarak da tanımlanan Shiba Inu coin, son saatlerde yükselişe geçti. Söz konusu coin, ilginç projeleri ve yükselişiyle popülerleşti. Ancak bir süredir gözden düşmeye başlamıştı. Bilindiği üzere Dogecoin, şaka amaçlı ortaya atılan ve projeleri olmayan bir kripto. Ancak Shiba, birçok projeyle yatırımcısına güven vermeye çalışıyor. İlk olarak merkeziyetsiz Uni Swap borsasında satışa çıkan kripto para, Ocak ayında ise merkezi borsalara adım attı.

 

Şimdi, hareketli dakikalar yaşanıyor. İşte SHIB için son durum…

Shiba coin günün yıldızı oldu!

Son verilere göre, Shiba Inu‘nun günlük işlem hacmi 5 milyar doları aştı. SHIB, tek bir günde yüzde 70’den fazla yükselerek rakiplerini şaşırttı. Bugünün erken saatlerinde SHIB, son 24 saatte yüzde 10 artış gösteren orijinal DOGE kripto para biriminden önemli ölçüde daha iyi performans göstermeyi başardı.CoinMarketCap‘e göre Shiba Inu, 5,9 milyar dolar günlük işlem hacmiyle büyük bir artış kaydetti. Böylece, en çok işlem gören beşinci kripto para birimi oldu. İlk dörtlü ise yine Tether, Bitcoin, Ethereum ve Binance oldu. Uzun süredir 0.000007 dolardan işlem gören SHIB, hanesinden sıfırları silmeye başladı.

 

Son 24 saat içinde Shiba coinin değeri, 0.00001482 dolara kadar çıktı. Ayrıca son iki günde yatırımcılarına yüzde 84 kazanç sağladı. Bu arada, son 24 saatte 38.2 trilyon Shiba Coin işlemi gerçekleşti. Böylece, yatırımcılarına umut verdi. Dolaşımda toplam 394.796.000.000.000 adet Shiba coin bulunuyor. Toplam arzı ise 1.000.000.000.000.000.

 

Not; Bu haberdeki bilgiler sadece güncel verilerdir. Hiçbir ifade yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları