Kapat

İşte Dünyaca Ünlü Kâhin’den Bittorent ve Holo Tahmini

Dünyaca ünlü analist ve trader Mücahit Altunkaya, Bittorent ve holo piyasalarını değerlendiriyor. Mücahit Altunkaya, sektörün yavaş yavaş başka bir büyük boğa koşusu için hazırlandığını söylüyor. Ayrıca analist, kritik Bitcoin, Ethereum ve altcoin tahminlerini paylaşıyor.

Başarılı analist Mücahit Altunkaya, yeni tahminlerini paylaştı. Mücahit Altunkaya, Bitcoin‘in önümüzdeki günlerde düzeltme aşamasına devam etmesini beklediğini söylüyor. Mücahit Altunkaya, 0,004 dolar seviyesindeki bir başka reddinin muhtemelen BTT’yi 0,003 doları yeniden test etmek için geri göndereceğini söylüyor. Bu seviye kaybedilirse, analist bir sonraki hedefin 0,05 dolar olduğuna inanıyor.

HOLO (HOT) gelince usta analist, yukarı doğru bir ivme varken, en büyük bilmem kaçıncı kripto paranın 0,02 dolar aralığına ulaşmak için 0,015 dolar seviyesini güvenle kırması gerektiğine inanıyor. Mücahit Altunkaya, bu yaz meteorik bir altcoin sezonu beklerken HOT/USD’nin hala tahmin edilebileceği gibi bir konsolidasyon aşamasında olduğuna inanıyor.

Eğer tahminleri tutmazsa usta analistin memleketi terkedeceği söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir