Kapat

Google Analytics Güvenlik Sorunu

Google Analytics Güvenlik Sorunu

Güvenlik sorunu. Lütfen sayfayı yeniden yüklemeyi deneyin. Hesap kimlik bilgilerinizi doğrulayamıyoruz. Lütfen hesap bilgilerinizi doğrulayın ve ardından tekrar oturum açın. Bu uyarıyla, Google Analytics hesabına giren bir çok insan karşılaşır. Bu iletiyi her zaman görmek canınızı sıkıyorsa; aşağıda yazılanları yerine getirerek, bu sıkıcılıktan kurtulmuş olursunuz. Yok kardeşim, almiyim sağ ol “ben telefon numaramı kimseye vermem, ya da telefon fobim var telefon taşımıyorum” diyorsanız eğer; aşağıda yazan boş lafları okumanıza gerek yok. Bildiğiniz yolda yürümeye devam ha devam.

Google Analytics hesabına girdikten sonra, sağ üst köşede e-mail adresine tıkla, açılan pencerede Hesap – Gizlilik yazan yere tıkla. Açılan pencerede “Güvenlik” yazan yere tıkla ve açılan pencerede “Şifre” yazan yerin altında “2 Adımlı Doğrulama Devre dışı Kur” laflarından “Kur”u tıklarsan; 2 adımlı doğrulama ile oturum açma penceresine ulaşır “Şifrenizi ve telefonunuzu kullanarak kötü niyetli kişileri hesabınızdan uzak tutun” lafına ulaşır ve dediklerini yaparsan, üstte bulunan resimdeki iletiyi “Google Analytics” açılışı sırasında bir daha görmemiş olursun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları